2500-2800 TL arası telefon tavsiyesi

Bütçe
2500-2800-3000

simgebas

Decapat
Daha fazla  
Selam! Ben daha yeni markette işe girdim. Daha maaş almayacağım ama kendime (kendi kazandığım para ile) telefon almak istiyorum. 5 yıl boyunca Samsung Galaxy J7 2016 kullandım. Haziran ayında Oppo Reno 5 Lite aldım ama babamın her ağzını açtığında parasını ben ödüyorum telefonu (hediye ettiği halde) geri ver demesi koyuyor. Bunu ona vereceğim. İçim gidiyor ama onun laflarına artık katlanamıyorum.
Asgarî ücret fiyatlarında, güzel, pili bayağı giden, tasarımı hoş ve böyle gayet her özellik bakımından güzel olan bir telefon önerir misiniz?
Kendim için istiyorum.

Ayrıca Anne'ye alınacak güzel bir telefon önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Teşekkür ederim şimdiden.

Fiyatını hak etmeyen bir cihazı önermek doğru mu?

Fiyatını sonuna kadar hak ediyor. A73'unde kamerası kötü, çöp o zaman. TCL 10 Plus kullanıcılarinin çoğu yazılımdan şikayetçi, o da çöp o zaman. TCL 10l de hızlı şarj yok o da çöp.

Sırf 720p ekran yüzünden C25 çöp oluyorsa bu saydığım ve çok fazla önerdiğim cihazlarda çöp.

Hocam bırak artık Realme fanboyluğunu.
Saçmalamayı bırak. Fanboy takısı baya gülünç. Hangi fiyat aralığında hangi model iyi ise onu öneriyorum. C25 ekranı dışında fiyat aralığı için kötü bir cihaz değil.
A73 kamera olarak kötü, TCL'nin arayüzü iyi değil.

Son düzenleme:
Hocam bırak artık Realme fanboyluğunu.
C25 fiyatını hak etmeyen çöp bir telefon, özellikle bu fiyatta A73 ve TCL 10 Plus varken.

Sırf ekranı 720p diye çöp mü oluyor? :D :D
Hayatınızda hiç 720p ekranlı telefon kullanmadınız/görmediniz herhalde, elimdeki cihaz Realme 5I ve 720p ekrana sahip bu telefonu almadan önce Redmi Note 8 kullandım bir hafta ve arada hissedilir bir fark yok.
Full HD ile QHD arasındaki gibi bir fark sanıyorsunuz var herhalde arada :D

Geri
Yukarı