2500-2800 TL Telefon Tavsiyesi

Apple’dan muzdarip olan insan sayisinin 2 kati kadar da Android’ten sogumus insan var. En basta guvenlik olarak cok fazla acigi olan isletim sistemidir Android. Suana kadar cok kaliteli Android telefonlarini da kullandim. Cok ust duzey zamaninin en iyi Apple cihazlarini da kullandim halen daha da kullaniyorum.
Diyecegim sey su Apple telefon camiasinda en ust markadir.
Bunda şaşılacak bir şey yok ki. İos işletim sisteminin hedef donanımı bellidir ve fazlasıyla kısıtlı. Donanımı yapan kişiler de yazılımı yazınca ortaya bir stabilite ve kalite ortaya çıkıyor. Lakin bir şey yarıştırmaya gerek yok ikisinin de kulvarları farklıdır bence yazılımsal olarak zira Android geniş bir ürün yelpazesi için yazılır ama İos kısıtlı ve donanımın üreticisi tarafından.

Evet Apple ın güvenlik sistemi daha iyi olabilir ama eğer dikkatli kullanırsan Android e de hiçbir şey olmaz kullanıcıya bağlı ben çıktığından beri S9 kullanıyorum hiçbir virüsle karşılaşmadım ayrıca Iphone 1 den 4 e kadar alıp kullandım zamanında ama şimdi açıp bakalım şuan kullanabiliyor musun ? Iphone 4 e mağazadan uygulama inmiyor şuan sadece Youtube yi indirmek için telefonu cracklemiştim ilk nesil Ipoduma bir dönüp bakayım dedim cihaz kitlenmiş şifrenizi yeniden girmek için 2 yıl bekleyin yazıyordu 2 YIL yeniden açana kadar crackleme yapmam gerekti ve günlerimi aldı anlayacağın ben çok şey yaşadım Apple ile ama eski androidler de böyle bir sorun yok benim demek istediğim Apple çok paragöz bir firma insanlardan fazla para koparmak için yapmayacakları iş yok benim nefretim markaya
Steve Jobs'un bu konuda internette bir röportajı var ve tespitleri şu anki Apple'yi tarif ediyor. Kısa özet geçmem gerekirse dediği şu: Şirketler büyüdükçe ve pazar payları arttıkça şirketleri pazarlama departmanından sorumlu kişiler yönetmeye başlar ve bunların amacı ürünü nasıl daha iyi yaparız değil de nasıl daha yüksek fiyata satarız olur genelde ve bu şirketleri batıran bir sebeptir. Elbette tam aktaramamış olabilirim fakat işin özü bu, isteyen(şu an müsait olmamamdan mütevellit) Youtube'da küçük bir araştırmayla ilgili videoyu bulur.

Evet Apple ın güvenlik sistemi daha iyi olabilir ama eğer dikkatli kullanırsan Android e de hiçbir şey olmaz kullanıcıya bağlı ben çıktığından beri S9 kullanıyorum hiçbir virüsle karşılaşmadım ayrıca Iphone 1 den 4 e kadar alıp kullandım zamanında ama şimdi açıp bakalım şuan kullanabiliyor musun ? Iphone 4 e mağazadan uygulama inmiyor şuan sadece Youtube yi indirmek için telefonu cracklemiştim ilk nesil Ipoduma bir dönüp bakayım dedim cihaz kitlenmiş şifrenizi yeniden girmek için 2 yıl bekleyin yazıyordu 2 YIL yeniden açana kadar crackleme yapmam gerekti ve günlerimi aldı anlayacağın ben çok şey yaşadım Apple ile ama eski androidler de böyle bir sorun yok benim demek istediğim Apple çok paragöz bir firma insanlardan fazla para koparmak için yapmayacakları iş yok benim nefretim markaya
Nefretinin markaya oldugunu anladim zaten. Orada haklisin paragoz bir marka. Ama aldiklari parayi sana servis destegi vs. Gibi seylerle veriyorlar. Oneri isteyen kardesimizin dikkatli kullanip kullanmayacagini bilemeyiz. Ama soyle bir durum var alinan hicbir telefon 3 seneden daha uzun sure kullanilmaz ve alan kimse o 3 seneyi kanser olarak gecirmek istemez. Android telefonlarini da cok uzun sure kullandim. Huawei’in en iyi modellerinden olan P20 PRO, ve en cok satanlarindan olan Mate 10 lite modellerini kullandim. Ciktigi ilk gun Note 5 aldim. Ve karsilastirinca Note 5 daha stabildi. Diyecegim su ki Android de cok hafife alinacak bir sistem degil. Android alinacaksa Samsung’dan sasilmamali.

Nefretinin markaya oldugunu anladim zaten. Orada haklisin paragoz bir marka. Ama aldiklari parayi sana servis destegi vs. Gibi seylerle veriyorlar. Oneri isteyen kardesimizin dikkatli kullanip kullanmayacagini bilemeyiz. Ama soyle bir durum var alinan hicbir telefon 3 seneden daha uzun sure kullanilmaz ve alan kimse o 3 seneyi kanser olarak gecirmek istemez. Android telefonlarini da cok uzun sure kullandim. Huawei’in en iyi modellerinden olan P20 PRO, ve en cok satanlarindan olan Mate 10 lite modellerini kullandim. Ciktigi ilk gun Note 5 aldim. Ve karsilastirinca Note 5 daha stabildi. Diyecegim su ki Android de cok hafife alinacak bir sistem degil. Android alinacaksa Samsung’dan sasilmamali.
Kocaeli'den olduğunu yeni görüyorum <3

Huawei'de ne sıkıntı yaşadınız?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı