2500-3000 Telefon Önerisi

M.Mert.

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefondan beklentim birkaç yıl kullanabilmek, bataryasının günü çıkartması ve tabii ki belirli hız performansı. Oyun oynamıyorum denebilir günlük kullanım performansı asıl önemli olan yani. Bu doğrultuda Vatan'dan veya Mediamarkt tarzı bir mağazadan telefon önerisi bekliyorum. Aklımda A8 2018 ve S7 Edge var şu anlık. Bütçe 2500 civarında ama gerçekten değecekse üç bine zorlanabilir. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle bu telefonu öneririm.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20180707-231248.png
    Screenshot_20180707-231248.png
    128,4 KB · Görüntüleme: 199
Şu an ülkemize resmi olarak gelmiş en iyi işlemcili telefon Zenfone 5z. Üst düzey amiral gemisi telefon. S7 geçmiş senelerin amiral gemisi idi.

Tabi ki 5z almanız bu bütçede en mantıklısı. Önsipariş fiyatıdır, kaçırmayın derim.

Asus Zenfone 5 Z Akıllı Telefon Fiyatı - Vatan Bilgisayar
Evet baktım telefona kesinlikle çok iyi telefon ancak hem 3300 TL olması hem de anında elimde olmayacak olması biraz sıkıntılı çünkü şuan elimdeki telefon bozuldu acil ihtiyacım var. Ancak diğerleri o parayı hak etmez 500 koyup kesinlikle 5z alın diyorsanız düşünebilirim. Bir de 2500 bandında bir telefon öneriniz varsa sevinirim.
Mesela 5z değil de direk Zenfone 5 nasıldır? Bilginiz var mı?

[QUOTE="M.Mert., post: 3269943, member: 16887"...[/QUOTE]Attığım mesaji okusaydın keşke 2795 Tl fiyatı var. Boşluğa yazmış gibi hissettirdin...

Evet baktım telefona kesinlikle çok iyi telefon ancak hem 3300 tl olması hem de anında elimde olmayacak olması biraz sıkıntılı çünkü şuan elimdeki telefon bozuldu acil ihtiyacım var. Ancak diğerleri o parayı hak etmez 500 koyup kesinlikle 5z alın diyorsanız düşünebilirim. Bide 2500 bandında bir telefon öneriniz varsa sevinirim.
Mesela 5z değil de direk zenfone 5 nasıldır? Bilginiz var mı?
Tek farkı işlemci. Zenfone 5 Snapdragon 636 yonga setini kullanırken, Zenfone 5z Snapdragon 845 yonga setini kullanmaktadır.

Öncelikle dediklerinizin arasından size uyan S7 modelini alabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı sorunsuz karşılamakla birlikte orta sekment cihazlarından daha performanslıdır. Onun haricinde kamera noktasında biraz daha geri kalan fakat performans açısından daha iyi olan XZ1'de düşünebilirsiniz.
Fakat 300 TL fazla verebiliyorsanız kesinlikle Zenfone 5Z almanızı öneririm. Yonga seti piyasadaki çoğu cihazlardan en iyisi. S7'den daha uzun süre kullanırsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı