2500-3000 TL arası hangi telefon alınır?

• Konuyu başlatan 70409
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 2B
Hepsinin kendine göre avantajları var. Önceliğiniz nedir? Dayanıklılık mı kamera mı oyun mu şarj mı görüntü kalitesi mi hızı mı fiyatı mı? Bende her şeyden önce ne istediğinize karar verin ona göre telefonu seçersiniz. Piyasada çok fazla model var ve seçerken ona göre seçim yapmalı. Benim önereceğim fiyat performans ürünü kesinlikle Redmi Note 8 olur. Fiyatı 1700. Samsung'da dengi A50'dir. Ülkemizde çok tuttu. Fiyatı makul. Kamerası iyi. Kullanıcı yorumları neredeyse mükemmel. Sar değeri (radyasyon yayma) 0.191 W/kg. Ama daha üst model düşünüyorum diyorsan mi 9 serisine yönelebilirsin. En iyi yorumuda abinden alırsın

Hepsinin kendine göre avantajları var. Önceliğiniz nedir? Dayanıklılık mı kamera mı oyun mu şarj mı görüntü kalitesi mi hızı mı fiyatı mı? Bende her şeyden önce ne istediğinize karar verin ona göre telefonu seçersiniz. Piyasada çok fazla model var ve seçerken ona göre seçim yapmalı. Benim önereceğim fiyat performans ürünü kesinlikle Redmi Note 8 olur. Fiyatı 1700. Samsung'da dengi A50'dir. Ülkemizde çok tuttu. Fiyatı makul. Kamerası iyi. Kullanıcı yorumları neredeyse mükemmel. Sar değeri (radyasyon yayma) 0.191 W/kg. Ama daha üst model düşünüyorum diyorsan mi 9 serisine yönelebilirsin. En iyi yorumuda abinden alırsın.

Hocam şarjı uzun gitsin, hızli bir telefon olsun, ekranı da küçük olmasın, mi 9T dsha iyi diyorlar sanki Redmi serisine göre şarj yönden. Hani hocam şey düşünüyorum, ben A3 2017 kullanıyorum, 2017 yılının 3. ayında aldım, çok memnun, bayıla, bayıla kullanmadım. Aldığım telefin beni memnun etsin, hızli bir telefon olsun diye düşünüyorum.

Hocam baktım, fiyatı bayağı pahalı, Pro olmayan mi 9T 128 GB'lık ı alabiliyorum sadece.

Hocam Türkiye garantili arıyorum.

Hocam benim kendi düşüncem de, Samsung marka telefon düşünmuyorum, aynı fiyata başka marka telefonların daha iyi özellikte telefonları var diye düşünüyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, bu fiyat arasına başka marka telefonların özellikleri Samsung'tan daha mı iyi?
Pahalı derken senin bütçe 2500-3000 arası değilmi 2300-3000 arası piyasada bu telefon zaten Sahibinden'de.

Hocam şarjı uzun gitsin, hızli bir telefon olsun, ekranı da küçük olmasın, mi 9T dsha iyi diyorlar sanki Redmi serisine göre şarj yönden. Hani hocam şey düşünüyorum, ben A3 2017 kullanıyorum, 2017 yılının 3. ayında aldım, çok memnun, bayıla, bayıla kullanmadım. Aldığım telefin beni memnun etsin, hızli bir telefon olsun diye düşünüyorum.

Mi 9T o zaman. Evet şarjı ekranı ve işlemcisi daha iyi.

Mi 9T o zaman. Evet şarjı ekranı ve işlemcisi daha iyi.

Hocam pek oyun oynamıyorum telefonda, sosyal medya da dolanıyorum, dizi, film izliyorum, YouTube kullanıyorum, bir de e kitap okuyorum telefon üzerinden. Aradığım özellikler, telefon hızlı olsun, işlemcisi iyi olsun, şarjı da şu an kullandığım telefondan kötü olmasın bir de ekranı şu anki telefonumdan büyük olsun.

İyi günler, arkadaşlar şu an Samsung A3 2017 model telefonu kullanıyorum. Samsung dışı, 2500-3000 TL arası hangi telefonlar alınır? Abimde Xiaomi Mi 9T model telefon var, yeni aldı, acaba bende mi Xiaomi markaya baksam, bu fiyat arasına önerebilceğiniz telefon modelleri var mı?

Dediğim gibi Samsung düşünmüyorum, çünkü fiyatları pahalı oluyor, Samsung marka alacağına aynı paraya daha iyi özelliklerde başka bir model telefon alabiliyorsun.

Aslında bence daha ucuza daha iyi F/P ürünü olan Meizu 16TH almanı öneririm. 9T denilen üründeki pop-up kameranın fiyatı gereksiz arttıran bir şey olduğunu düşünüyorum. Tamam belki ekran kasa oranı çok artar ama elinde kalan birazcık para olur ve de üzerine 730 değil 845 işlemcili telefon almış olursun.

Aslında bence daha ucuza daha iyi F/P ürünü olan Meizu 16TH almanı öneririm. 9T denilen üründeki pop-up kameranın fiyatı gereksiz arttıran bir şey olduğunu düşünüyorum. Tamam belki ekran kasa oranı çok artar ama elinde kalan birazcık para olur ve de üzerine 730 değil 845 işlemcili telefon almış olursun.
Ama güncelleme almamış olursun.

Mi 9T isteklerinize uyan bir telefon. Emin olmak istiyorsanız abinizin telefonu kullanabilirsiniz.

Hocam abimin telefonunu inceledim güzel geldi ama ikimizde de aynı telefon olmasa mı diye düşüncem var.

Ama güncelleme almamış olursun.

Hocam bir şey soracağım. Hocam Huawei P30 Lite nasıl, yoksa mi 9T daha mı iyi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı