2500-3000 TL Arası Smart TV Tavsiyesi

MEHMET TATLI

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Research&Development Engineer
Önümüzdeki günlerde evdeki tüplü televizyonu emekliye ayırmak ve Smart TV almak niyetindeyim. Çözünürlük minimum full HD olmalı, kendi içinde YouTube, web tarayıcı (H265 video formatı destekleyen), mümkünse çok sayı da uygulama destekleyen mouse ve klavye destekleyen bir cihaz aramaktayım. Bu fiyata dediğim özellikleri içeren bir cihaz var mı bilmiyorum ancak kullanan ya da bilgisi olan derttaşlarım varsa beni aydınlatırsanız mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana önerim kesinlikle arçelik ve beko düşünme çünkü netflix yok, webbrowser vasat ve usb'ye daha kayıt bile yapamıyor. Onun yerine LG'nin 3000 TL'lik televizyonlarını araştırmanızı öneririm

Sana önerim kesinlikle arçelik ve beko düşünme çünkü netflix yok, webbrowser vasat ve usb'ye daha kayıt bile yapamıyor. Onun yerine LG'nin 3000 TL'lik televizyonlarını araştırmanızı öneririm
Aslında aklımda Vestel yada Groundig ürünler vardı. Acaba bunun yerine normal bir TV alıp smart box mı alsam yanına bilemedim.

Aslında aklımda Vestel yada Groundig ürünler vardı. Acaba bunun yerine normal bir TV alıp smart box mı alsam yanına bilemedim.
Valla dediğim gibi lg veya samsung çünkü grounding zaten arçelik vestelde dandiktir en iyisi ya lg veya samsung eğer yok diyosan istediğin televizyonu al ucuzdan yanında xiaomi box falan alırsın önerim budur

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı