2500-3000 TL Arası Telefon Önerisi

Bu konuyu özenle takip ediyorum çünkü bende bu fiyatlar da telefon alacağım.S8 çok hoşuma gidiyor lakin arkadaşta varmış elime aldım.Kameraya girip fotoğraf çektim menüde gezindim(sağ ve sol filan yaptım)Arkadaşın dediği cümle şu oldu.Telefon ısınıyor..Baktım sony z5 gibi değil fakat oyun oynansa yada film izlense sanki cihazın ısı problemi olacak gibi? Kullanan yada bilgi sahibi olanlar vardır burda merakla bekliyorum

S8 ısınma sorunu olan bir cihaz değil, kendisine göre sorun var algısını neden oluşturuyorsunuz? Arka tarafı cam olduğu için ısıyı hissedebiliyorsun ısı bundan kaynaklanıyor. Exynos 8895 işlemcisi ısınma sorunu olan bir model değildir, her telefon modelinde de belli bir ısınma olur.

Ve bunca konuşmanın ve binlerce nanometrenin ardından şu da var, nanometre ne kadar düşükse teorik olarak o kadar az ısınma olur. S8 ısınma sorunu olan bir cihaz değil, ve şu anda piyasanın en düşük değerine sahip.

S8 ısınma sorunu olan bir cihaz değil, kendisine göre sorun var algısını neden oluşturuyorsunuz? Arka tarafı cam olduğu için ısıyı hissedebiliyorsun ısı bundan kaynaklanıyor. Exynos 8895 işlemcisi ısınma sorunu olan bir model değildir, her telefon modelinde de belli bir ısınma olur.
Ben öyle bir algı yaratmak istemedim yanlış anladınız galiba Ama bi kameraya girip fotoğraf çekince az da olsa ısındığını gördüm.Bu benin sony z5 de bile olmuyor.Dediğiniz gibi belki cam olduğu için farketmişimdir ama garip geldi yük binmeden ısınması
O zaman şunuda ekleyeyim arkadaşla görüşmeden önce telefon görüşmesi yapıyordu(kısa süreli)

İphone 7 tavsiye ederim. Mi 6, s7 edge, s8 kullandım. En stabilite performans ve en iyi sarj süresini iphone 7 den aldım.
Stereo hoparlör.
Sınırsız 4k video çekimi. S8 de 10dk sonra kapanıyordu.
Stabil işletim sistemi.
Piyasa değeri daha iyi.
Servis kalitesi.

Dosya Ekleri

• IMG_0259.PNG
    IMG_0259.PNG
    47,1 KB · Görüntüleme: 102
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı