2500-3000 TL Arası Telefon Önerisi

Ben kararımı verdim İphone 7 plus stabilite bakımından ve garantisi bakımından beni daha uzun yıllar götürebileceğini düşünüyorum sence beni üzer mi ? 3700 TL yi çöpe mi atmış olurum ?
Bu konu aslında tercih meselesi, ben telefonu kurcalamayı sevdiğim ve ordan burdan dosya vb. indirdiğim için, android tercih ediyorum. İOS’da tercih edilebilir tabiki.
İki telefon da donanım anlamında sizi üzmez.

Bu konu aslında tercih meselesi, ben telefonu kurcalamayı sevdiğim ve ordan burdan dosya vb. indirdiğim için, android tercih ediyorum. İOS’da tercih edilebilir tabiki.
İki telefon da donanım anlamında sizi üzmez.
Anladım ben telefonda çok oyun oynayan biriyimdir, öyle kurcalama bakımından pek birşey yapmam Youtubede çok takılırım aradada müzik dinlerim. Sony Xperia Z2 kullanıyorum ve Samsunga göre gerçekten karışık bir telefon. Artık basitlik kolaylık istiyorum. Beni İphone 7 plus hakkında endişeye düşüren tek şey bataryasının 3.30 saatte dolması.

Hızlı şarj konusunda bir şey diyemeyeceğim çünkü cidden yavaş. Dediğim gibi arayüzü çok karışık değil Samsung’un ben Samsung tercih ederdim, ayrıca kutu içeriği de zengin bayağı S8’in kulaklık girişi de var(ben önem veriyorum). Zaten oyun oynama konusunda iki cihaz da sizi üzmez. Ayrıca S8 1.30 saatte tam şarj oluyor en geç.

@IşQlı MşQlı Testlerde de öyle değil. 7 Plus batarya performansı S8 Plus modeliyle yakın. Batarya boyutuna bakarak batarya performansı değerlendirilmemeli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu videoya bir göz gezdirin. İphone 7 Plus şarjı bittidiğnde S8 Plus'ın yüzde 39 gibi bir şarjı kalıyor. S8 ile de yaklaşık yüzde 20 gibi bir fark olur diye düşünüyorum en fazla.

Mate 10 bekleyebilirsiniz. Bunun dışında S8 için 2900 lira fiyatlar görüyorum bazen. Denk gelirseniz o da olabilir. Tercihen AMOLED, verimli yazılımı olan ve işlemcisi 14nm`den düşük bir tercih yapılabilir. Genel olarak S8 denebilir. Ekran çözünürlüğü verimlilikten geri bir noktada.
Mate 9 konusuna gelirsek ben önermem. Hazır testlerden konu açılmışken, Mate 9 S8`den geri. AMOLED ve verimli bir yazılım da burada devreye giriyor. Aynı zamanda 10nm en yeni teknoloji.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İthalatçı garanti sizin için sorun değilse OnePlus 5 güzel bir tercih olur. Dediğimiz her kurala uyuyor. AMOLED, verimli ve ROM atma seçenekleri fazla olan bir arayüz, işlemci 10nm, ve FHD çözünürlük. Bunlar da 3300mAh batarya ile çalışıyor.
Bunun dışında önerim S7 edge olabilir. Ekran çözünürlüğü ayarlanabiliyor (ki başka üreticilerin cihazlarında da vardır) ve FHD yapabilirsiniz. Kurallardan AMOLED, 14nm olmasına uyuyor. Yazılım hakkında çok da bir şey diyemem. Kullananlar konuşur.

Mate 10 bekleyebilirsiniz. Bunun dışında S8 için 2900 lira fiyatlar görüyorum bazen. Denk gelirseniz o da olabilir. Tercihen AMOLED, verimli yazılımı olan ve işlemcisi 14nm`den düşük bir tercih yapılabilir. Genel olarak S8 denebilir. Ekran çözünürlüğü verimlilikten geri bir noktada.
Mate 9 konusuna gelirsek ben önermem. Hazır testlerden konu açılmışken, Mate 9 S8`den geri. AMOLED ve verimli bir yazılım da burada devreye giriyor. Aynı zamanda 10nm en yeni teknoloji.
İthalatçı garanti sizin için sorun değilse OnePlus 5 güzel bir tercih olur. Dediğimiz her kurala uyuyor. AMOLED, verimli ve ROM atma seçenekleri fazla olan bir arayüz, işlemci 10nm, ve FHD çözünürlük. Bunlar da 3300mAh batarya ile çalışıyor.
Bunun dışında önerim S7 edge olabilir. Ekran çözünürlüğü ayarlanabiliyor (ki başka üreticilerin cihazlarında da vardır) ve FHD yapabilirsiniz. Kurallardan AMOLED, 14nm olmasına uyuyor. Yazılım hakkında çok da bir şey diyemem. Kullananlar konuşur.
Güzel önerilerden bulunmuşsun peki İphone 7 Plus hakkında fikrin nedir değer mi 3700 TL ye ?

Güzel önerilerden bulunmuşsun peki İphone 7 Plus hakkında fikrin nedir değer mi 3700 TL ye ?
Benim fikrimce her telefon hem fiyatına değer hem de asla fiyatına değmez.
Şu noktada değer. Gelişmiş kamera yetenekleri olsun, daha verimli denebilecek bir işletim sistemi olsun, bu tarz şeylerle değebilir belki. Ancak 8 bile 7 Plus`tan mantıklı olabilir. Ve 3700TL.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı