2500-3000 TL Gaming Laptop Önerisi

UnluUmut

Hectopat
Daha fazla  
2000-3000 TL arası gaming laptop alacağım ama internetten almayacağım. Vatan Bilgisayar veya Mediamarkt'tan olabilir.

O fiyat aralıgında gtx960m e sahip alınabilecek en iyi laptop Hp pavilion bc010nt dir.

HP X8M23EA Pavilion 15-bc010nt Core i5-6300HQ 8GB 1TB GTX960M 4GB 15.6" Full HD IPS FreeDOS (Çanta Hediyeli) | sanalmarketim

Stoklarda geçen hafta vardı ama bitmiş tekrar yenilenir.

Şimdi sogutmasına laf atıcak arkadaşlar felan olucak. Hp bu modelde ısınma sorununu çözmüş sogutması güzel. Alıcagım bilgisayarlar arasında şuan dell 7559 alamazsam bunu alıcam. Gidip bimekstede aynısını inceledim 5 dk felan hayran kaldım bilgisayarın ekranına felan.

HP önermiyoruz be kardeş. Ama sana kalmış birşey. Yukarıdaki arkadaşın yazdığı MSI modelini öneririm. Bütçeyi yükseltmesem onu alacaktım.

HP önermiyoruz be kardeş. Ama sana kalmış birşey. Yukarıdaki arkadaşın yazdığı MSI modelini öneririm. Bütçeyi yükseltmesem onu alacaktım.

Hp nin birkaç bilgisayarı ısınıyor diye hepsi kötü olucak hali yok. Gidip inceledim ve kullanan arkadaşım var testide var. Arkadaşım 2 saate yakın gta 5 cs go oynadıgını ve ısının 80 i geçmedigini söyledi. Ondan şu önyargınızı kırsanız iyi olur. Hem gtx960m almak varken neden gidip gtx950m alsın bide ddr3

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı