2500-3000 TL Gaming Laptop Önerisi

HP'nin ürününü tavsiye etmiyorum. O kadar ucuz satmasının sebebi belli, soğuıtması başarısız. Malzeme kalitesi kötü.

MSI'in G serisi oyun için gayet başarılı.

MSI GL62 6QD-079XTR Intel Core İ5 6300HQ 2.3Ghz 8GB 1TB Fiyatı

Bu laptopu alabilirsiniz. Güncel oyunları 1080pde low ve medium ayarlarda akıcı bir şekilde oynarsınız.

HP'nin ürününü tavsiye etmiyorum. O kadar ucuz satmasının sebebi belli, soğuıtması başarısız. Malzeme kalitesi kötü.

MSI'in G serisi oyun için gayet başarılı.

MSI GL62 6QD-079XTR Intel Core İ5 6300HQ 2.3Ghz 8GB 1TB Fiyatı

Bu laptopu alabilirsiniz. Güncel oyunları 1080pde low ve medium ayarlarda akıcı bir şekilde oynarsınız.

Ürünü gidip inceledinizmi yada araştırdınızmı da sogutması hakkında bu kadar kötü eleştiriler yapıyorsunuz ? Ve önerdiginiz ürün ddr3 ekran kartına sahip ve gtx950m kullanıyor. Tekrar tekrar söylemekten bıktım vallahi az araştırsanız öğreniceksiniz sogutmasının iyi oldugunu. 2 saat Gta 5 kullanımında 80 dereceyi geçmeyen bir bilgisayar hp ve bu değerlerde oldukça iyi.

Ürünü gidip inceledinizmi yada araştırdınızmı da sogutması hakkında bu kadar kötü eleştiriler yapıyorsunuz ? Ve önerdiginiz ürün ddr3 ekran kartına sahip ve gtx950m kullanıyor. Tekrar tekrar söylemekten bıktım vallahi az araştırsanız öğreniceksiniz sogutmasının iyi oldugunu. 2 saat Gta 5 kullanımında 80 dereceyi geçmeyen bir bilgisayar hp ve bu değerlerde oldukça iyi.

Burada çoğu arkadaşlar konuşup anlaştık. HP'nin kronik ısınma sorunu var. Onun dışında websitesi çok kötü. Kendim HP kullanıyorum. Ve HP hakkında çok şikayet eden arkadaş var. HP alacağımıza MSI almak daha mantıklı. Ekran kartı 1 tık düşük ama Gaming Notebook konusunda Dünya markası.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı