2500-3000 TL her şey dahil sistem toplama

BrewsteR

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, oynayacağım oyunlar:
PUBG, PUBG Mobile, GTA 5 gibi oyunlar.

Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Not: Vatan'dan toplamam gerekiyor Vatan'dan önerirseniz memnun olurum, bütçenin düşük olduğunu biliyorum ama ancak bu kadar çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, oynayacağım oyunlar:
PUBG, PUBG Mobile, GTA 5 gibi oyunlar.

Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Not: Vatan'dan toplamam gerekiyor Vatan'dan önerirseniz memnun olurum, bütçenin düşük olduğunu biliyorum ama ancak bu kadar çıkabilirim.

vatan pc.png

Philips 21,5
Monitörde bunu öneririm ama çok kötü oldu bu bütçeye monitör olmasa yine güzel bir şeyler yapılabilir ama tam 3000 TL yapıyor böyle PUBG Mobile ve GTA 5 40-50 FPS'de oynarsınız ama tavsiye etmiyorum yine de ancak böyle bir şey yapılabilir.

Eki Görüntüle 542277

Philips 21,5
Monitörde bunu öneririm ama çok kötü oldu bu bütçeye monitör olmasa yine güzel bir şeyler yapılabilir ama tam 3000 TL yapıyor böyle PUBG Mobile ve GTA 5 40-50 FPS'de oynarsınız ama tavsiye etmiyorum yine de ancak böyle bir şey yapılabilir.
Gta 5 keşke 40 50 fps oynatsa 720p low ayarlarda bile sıkıntı çıkarıyor o kart. Bu sistemi hiç tavsiye etmem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı