3000 TL her şey dahil sistem toplama

dikkatet3806

Centipat
Makaleler
2
Dayımın oğlu öğretmen olduğundan evde canı sıkılıyor eve geldiğinde. PUBG Mobile emülatör oynamak için sistem arıyor. Arkadaşlar şöyle 50 FPS akıcı oynatacak bir sistem toplayabilir misiniz?

Dayımın oğlu öğretmen olduğundan evde canı sıkılıyor eve geldiğinde. PUBG Mobile emülatör oynamak için sistem arıyor. Arkadaşlar şöyle 50 FPS akıcı oynatacak bir sistem toplayabilir misiniz?

Ryzen 3 1200
B450 anakart
Yok kanka senin için denedim şu iki parça bile 2000 lirayı geçti :( Bu devirde 3 bin TL'ye PC toplanmaz. 300 liralık anakartlar 1000 lira olmuş şaka gibi.

Öyle bir sistemi anca rüyanızda toplarsınız. İmkansız yani.

İkinci el toplayabilir imkansız diye bir şey yoktur arştırarak toplar ama ne kadar sağlam olur orası tartışılır.
Anakarttan neden kıssın birader? Kısayım dedim 300 400 liraya bile anakart yok piyasada. 2. el alsın 2. ayında çöpe atsın ne güzel.

Nasıl yani senin kullandığın anakart 2, el oldu değil mi sattın birisine 2 ay sonrasında çöp mü olacak güldürmeyin beni test ederek alır.

İkinci el toplayabilir imkansız diye bir şey yoktur arştırarak toplar ama ne kadar sağlam olur orası tartışılır.

Nasıl yani senin kullandığın anakart 2, el oldu değil mi sattın birisine 2 ay sonrasında çöp mü olacak güldürmeyin beni test ederek alır.
İkinci el de alsa PUBG'de 50 FPS alması zor.

Birader onu geçtim adam 2. el almak için yollara mı düşecek? Sahibinden sitesinde adam bulacakta onla buluşacakta bir de aynı şehirden bulması lazım. Adamın belki işi gücü var 3 bin liralık PC için yollaramı düşecek?

Evet.

İkinci el de alsa PUBG'de 50 FPS alması zor.

Q9550 GTX 750 Ti 4x4 RAM 720P-1080P monitör alsa 50 FPS alır gibime geliyor bir de 500W PSU anakart normal bir şey alsa neyse hayal kurmayalım.
Birader onu geçtim adam 2. el almak için yollara mı düşecek? Sahibinden sitesinde adam bulacakta onla buluşacakta bir de aynı şehirden bulması lazım. Adamın belki işi gücü var 3 bin liralık PC için yollaramı düşecek?

Birader 3,000 TL'ye sistem alıyor biraz zorlanacak tabii kolay değil.

Geri
Yukarı