2500-3200 TL sistem toplama

Toplam 3213try. Hocam alın bu sistemi Witcher'ı üst grafiklerde kasmadan donmadan çok rahat oynarsınız. He işlemciyi de 4.0GHz'ye OC edin bu arada. Böyle X3440 RX 580'i besler. 16 GB RAM'de koydum bu arada. Sahibinden kazıklanma korkusu da yaşamayın çünkü anakart 12 yıllık satıcıdan, 16 GB RAM ise GET ile alınıyor. Geriside zaten güvenilir internet sitelerinden.
Test videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Bu konuda toplanan en iyi sistem bu.

Toplam 3213try. Hocam alın bu sistemi Witcher'ı üst grafiklerde kasmadan donmadan çok rahat oynarsınız. He işlemciyi de 4.0GHz'ye OC edin bu arada. Böyle X3440 RX 580'i besler. 16 GB RAM'de koydum bu arada. Sahibinden kazıklanma korkusu da yaşamayın çünkü anakart 12 yıllık satıcıdan, 16 GB RAM ise GET ile alınıyor. Geriside zaten güvenilir internet sitelerinden.
Test videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Bu konuda toplanan en iyi sistem bu.
Buna bakacağım hocam peki

Ekran dahil
MK1 Monitörlü Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik

Böyle bir şey var şimdi taksit ile alacağımdan çok parçaya girince daha doğrusu farklı farklı yerlere girdiğimde faizi daha fazla geliyor ve monitöre 500 lira gibi bir bütce kalıyor :D

Attığım link nasıl alınır mı _? bu arada sistemine bakacağım iyice
Dipnot: ikinci el istemiyorum

Buna bakacağım hocam peki.

Ekran dahil.
MK1 Monitörlü Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik

Böyle bir şey var şimdi taksit ile alacağımdan çok parçaya girince daha doğrusu farklı farklı yerlere girdiğimde faizi daha fazla geliyor ve monitöre 500 lira gibi bir bütce kalıyor :D.

Attığım link nasıl alınır mı ? Bu arada sistemine bakacağım iyice.
Dipnot: İkinci el istemiyorum.

Hocam 2.ci el alacağınız sistemden daha çok FPS'ler verir. Çünkü 3200TL'ye anca RX 570 8 GB RAM koyabilirsiniz.

Witcher gibi oyunlar zor ama o butcede ekran kartı almadan yani bir apu islemci alarak fifa tarzı oyunlar oynaya bilirsiniz. 3400G İslemci 1400 tl civarlarinda. İlerde ekstra olarak ekran kartı takip sistemi yukselte bilirsiniz . Bence butcenizi yükseltip beklemenizde fayda var ryzen 4000 serileri ve ekran karti tarafın da ise 3000 serileri çıkacak . Bir ihtimal indirimler olabilir.

Buradaki ürünü alıp ekranı ise 260 TL fark ile 2. seçenekteki 8 GB ile değişmek istiyorum. Fark olur mu, değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı