2500 - 3500 TL telefon önerisi

Cevaplarınız için teşekkürler. Yalnız bir sorum daha var kafamı karıştıran. Yenilenmiş s8 plus nasıl oluyor? Fiyatı normaline göre çok daha ucuz bunun sebebi nedir? Bu ürünü alırsam her han gibi sorunla karşılaşır mıyım?

Cevaplarınız için teşekkürler. Yalnız bir sorum daha var kafamı karıştıran. Yenilenmiş s8 plus nasıl oluyor? Fiyatı normaline göre çok daha ucuz bunun sebebi nedir? Bu ürünü alırsam her han gibi sorunla karşılaşır mıyım?
Yenilenmiş telefon, kullanıcılar telefonu kullandıktan sonra telefonunu değiştirir ve eski telefonunu satar. Telefonu alan firmalar telefonda olabilecek problemlere karşı telefonu test eder ve tam işlevli hala getirir. Ayrıca telefonu içerisindeki veriler bakımından fabrika standardı durumuna geri getirir. Çoğu büyük cep telefonu perakendecisi son derece indirimli fiyatlara yenilenmiş telefonlar sunarlar. Bu telefonlar 12 ay garanti kapsamında satılmaktadır.

Yukarıdaki açıklama sorunun cevabı. Eğer fikrin nedir dersen, hiç bulaşma derim...

Doğru bir karar bir aralar xiaomi kullanırdim.Hele oyun içinse efsane ama bazi insanlar markasinı bile bilmezler.Benim artık kullanmama sebebim telefonu kardesime vermem ben artık iphone 8 kullanıyorum ama a xiaomi daha iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı