2500-3500 TL'ye 360mm fiyat performans sıvı soğutma önerisi

7700 için sıvı soğutma almaya gerek yok. Kutulu alınırsa Wraith Prism çıkıyor ve yeterli zaten.
İnternette sıcaklık testi göremedim. Ya da ben bulamadım. Senin dediğine dayanarak mesajımı düzenliyorum. Eğer video bulursan atar mısın lütfen? Profil mesajı olarak at ve beni etiketle. Başkalarının konularını kirletmeyelim. Ama hala bütçesi varken 360 Mm alması taraftarıyım. 7700 alsa bile sıvı soğutma alabilir bütçe varsa.

LT serisinde fanlarda RGB yok ya. Belki arkadaş pavyon seviyordur dedim diye.
Doğru tespit hocam. Pavyon havası lazım bana :D

İnternette sıcaklık testi göremedim. Ya da ben bulamadım. Senin dediğine dayanarak mesajımı düzenliyorum. Eğer video bulursan atar mısın lütfen? Profil mesajı olarak at ve beni etiketle. Başkalarının konularını kirletmeyelim. Ama hala bütçesi varken 360 Mm alması taraftarıyım. 7700 alsa bile sıvı soğutma alabilir bütçe varsa.
7700 çok gelir bana. Max 7500f alırım.

Kendim bizzat test ettim. Yalan söylemem için bir sebep yok. 65W TDP'li bir işlemci ve Wraith Prism iyi bir soğutucu ama kutulu versiyonların fiyatı uçmuş zaten şu an düz almak çok daha mantıklı.

Ek olarak R7 7700 gücüne göre en verimli işlemci benim de AM5'de favorim. Kule tipiyle çok rahat soğutulabilen bir canavar. Rakiplerine göre 3 kat daha az enerji tüketiyor ve haliyle ısınmıyor.

Performans olarak LT >= LS diye biliyorum. Aralarında çok bir fark yok. Ankara caddeleri istiyorsun zaten. LS serisi alabilirsin. Seni üzmez.
LT LS ve LE diye gidiyor. Ben ARGB arıyorum. O zaman LS yönelicem.

Kendim bizzat test ettim. Yalan söylemem için bir sebep yok. 65W TDP'li bir işlemci ve Wraith Prism iyi bir soğutucu ama kutulu versiyonların fiyatı uçmuş zaten şu an düz almak çok daha mantıklı.
Çok sağ olun hocam. Ama yine de imkanın varsa yarın sıcaklık değerlerini atabilir misin? Bundan sonra öneri yaparken attığın değerlere göre dikkat ederim. Ha bu arada size yalancı filan demedim hocam yanlış anlaşılmasın.

Çok sağ olun hocam. Ama yine de imkanın varsa yarın sıcaklık değerlerini atabilir misin? Bundan sonra öneri yaparken attığın değerlere göre dikkat ederim. Ha bu arada size yalancı filan demedim hocam yanlış anlaşılmasın.
LS720 fiyatı uçmuş. Başka önerisi olan var mı?

Geri
Yukarı