2500-3500TL 2. el telefon önerisi

Bütçe
2500-3500
Yazdığın yazı için teşekkür ederim. S10 bolca var S10+ biraz daha az var. Isınma problemi çok sorun teşkil ediyor mu? Video çekerken ısınıyor mu bolca. Kamera kalitesinde düşme var mı? Düşmelere karşı dayanıklı mı? Hoparlörü nasıl? Oyun performansı nasıl?

Cevaplarsan çok sevinirim :) (6.5 saat ekran süresi gayet iyi bir değer benim için)
Isınma günlük normal kullanımda hiç yaşamadım desem yeridir. Sadece kamerayı uzun süre açınca ısınıyor. Bixby tuşunun olduğu kısım özellikle. Çekim kalitesinde ısıya bağlı olarak bir düşüş yaşamadım. Video kalitesinde 4K çekim yapmıştım gayet iyi çekiyor. Düşmelere karşı tecrübem olmadı İnşaallah da olmaz :) Ancak yan çerçevelerinin biraz narin olduğunu söyleyebilirim.

Hoparlör olarak da bence yeterli. Son seste bozulma yaşamadım hiç.

Oyun da hiç oynamadığım için bilemiyorum ancak Exynos 9820 işlemcisi oyunlarda ısınıyor diyorlardı. Performans olarak düşük performans vereceğini sanmam ancak SD modellere göre farkedilir şekilde ısınır diye düşünüyorum.

Isınma günlük normal kullanımda hiç yaşamadım desem yeridir. Sadece kamerayı uzun süre açınca ısınıyor. Bixby tuşunun olduğu kısım özellikle. Çekim kalitesinde ısıya bağlı olarak bir düşüş yaşamadım. Video kalitesinde 4K çekim yapmıştım gayet iyi çekiyor. Düşmelere karşı tecrübem olmadı inşaallah da olmaz :) ancak yan çerçevelerinin biraz narin olduğunu söyleyebilirim.

Hoparlör olarak da bence yeterli. Son seste bozulma yaşamadım hiç.

Oyun da hiç oynamadığım için bilemiyorum ancak Exynos 9820 işlemcisi oyunlarda ısınıyor diyorlardı. Performans olarak düşük performans vereceğini sanmam ancak SD modellere göre farkedilir şekilde ısınır diye düşünüyorum.

Oyun için alacağım bir telefon değil fakat kardeşim oynuyor arada. SD işlemcili S10+ bulamadım 2.el benim bütçeme göre ama Exynos performans açısından aynı sayılır.

Videolarını izlerken telefonun fark ettim Power tuşu galiba çok yukarıda rahatsızlık veriyor mu?

Oyun için alacağım bir telefon değil fakat kardeşim oynuyor arada. SD işlemcili S10+ bulamadım 2.el benim bütçeme göre ama Exynos performans açısından aynı sayılır.

Videolarını izlerken telefonun fark ettim Power tuşu galiba çok yukarıda rahatsızlık veriyor mu?
Android 11 ile ekrana çift tıklayıp açma ve kapatma özelliği geldi. Power tuşunu pek kullanmıyorum. Ancak evet biraz yukarıda alışık değilseniz alışana kadar rahatsız ediyor.

Android 11 ile ekrana çift tıklayıp açma ve kapatma özelliği geldi. Power tuşunu pek kullanmıyorum. Ancak evet biraz yukarıda alışık değilseniz alışana kadar rahatsız ediyor.

Çift tıklama özelliğini 2013'den beri kullanıyorum. LG fanıydım ve 3 tane LG telefonum oldu. Ondan bende Power tuşunu pek kullanacağımı sanmam.

Teşekkür ederim yazdıkların için :)

Dostum rahatsız edeceğim kusura bakma.
S10 aldım dün kasası ekranı tertemizdi her şeyini test ettim. Gayet düzgün çalışıyordu. Fakat bugün bir şey fark ettim ana kamerasında ışık kaynaklarına doğru bakınca ışık çizgi oluşturuyor. Bu normal mi yoksa telefonda sıkıntı mı var anlamadım.
Örnek resim;

WhatsApp Image 2021-07-01 at 13.46.27.jpeg

Son düzenleme:
Çift tıklama özelliğini 2013'den beri kullanıyorum. LG fanıydım ve 3 tane LG telefonum oldu. Ondan bende Power tuşunu pek kullanacağımı sanmam.

S10 aldım dün kasası ekranı tertemizdi her şeyini test ettim. Gayet düzgün çalışıyordu. Fakat bugün bir şey fark ettim ana kamerasında ışık kaynaklarına doğru bakınca ışık çizgi oluşturuyor. Bu normal mi yoksa telefonda sıkıntı mı var anlamadım.
Örnek resim;

Eki Görüntüle 1091796
Az önce denedim bende de aynı hocam ampule tuttuğumda. Gün ışığında da dışarı çıkınca denerim ama orda da güneşe tutunca olur diye düşünüyorum. Güle güle kullanın.

Örnek resim;

Eki Görüntüle 1091796
Dün aynı böyle fotoğraf çektim merak etmeyin

Yeni konular

Geri
Yukarı