2500-5000 TL kablosuz kulaklık tavsiyesi

TolWare

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk defa kablosuz kulaklık alacağım HyperX Cloud 2 düşünüyorum biraz bütçeyi aşağıda kaliteli bir mikrofon ve güzel baslı ve FPS oyunlarında üzmeyecek bir kulaklık arıyorum varsa bildiniz güzel kulaklıklar bırakabilirsiniz kabloluda olabilir ama birinci tercihim kablosuz şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler 🫶

Biraz daha çıkabilirsen bu fiyata rakipsiz. Kablolu olanı çok daha ucuz ona da bakabilirsin.

Biraz daha çıkabilirsen bu fiyata rakipsiz. Kablolu olanı çok daha ucuz ona da bakabilirsin.
Hocam Cloud 3 wireless ile arada ne gibi farkı var

Arkadaşlar ilk defa kablosuz kulaklık alacağım HyperX Cloud 2 düşünüyorum biraz bütçeyi aşağıda kaliteli bir mikrofon ve güzel baslı ve FPS oyunlarında üzmeyecek bir kulaklık arıyorum varsa bildiniz güzel kulaklıklar bırakabilirsiniz kabloluda olabilir ama birinci tercihim kablosuz şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler 🫶

Logitech Pro X kullanmanı tavsiye ederim.

Ses ve malzeme kalitesi kötü bir model.

Logitech Pro X'in malzeme kalitesi kesinlikle kötü değil sağlam bir kulaklık esneme özelliği ile diğer kulaklıklara nazaran daha sağlam, ses konusuna değinmiyorum bile çünkü ses kalitesi bayağı iyi, stüdyo içindeymişsin gibi müzik dinleme imkanı veriyor.

Logitech Pro X'in malzeme kalitesi kesinlikle kötü değil sağlam bir kulaklık esneme özelliği ile diğer kulaklıklara nazaran daha sağlam, ses konusuna değinmiyorum bile çünkü ses kalitesi bayağı iyi, stüdyo içindeymişsin gibi müzik dinleme imkanı veriyor.

G733 ile karıştırmışım kusura bakmayın bu model gayet güzel ama 6500TL biraz fazla gibi duruyor.

Hyperx Cloud 3 wireless fps için en iyi seçenek bence. HS80'nin mikrofonu Cloud 3 wireless'dan daha iyi hatta wireless kulaklıklar içinde en iyilerden. Mikrofonu daha iyi olsun diyorsanız HS80 de olabilir. Bu arada normalde kablolu versiyonlarda ses kalitesi daha iyi olması gerekirken youtubedaki ve redditteki incelemelerde cloud 3 wireless'ın ses kalitesinin kablolu versiyondan daha iyi olduğunu söylüyorlar. Ben de Cloud 3 Wireless kullanıyorum ve gayet memnunum.

Bu arada kulaklığımı alırken ben de çok araştırma yaptım nova 7 aldım dip ses sorunu yüzünden iade ettim. Blackshark v2 pro 2023 araştırdım fakat onda da kronik olarak 2-3 ay sonra kulaklığın bağlantı yerinde kırılma oluyormuş ve bu çok sık rastlanan bir durum. Hatta forumda da bununla ilgili yazanlar olmuş. Redditte de bir sürü yazı gördüm bununla ilgili. Örnek resim
Sonuç olarak cloud 3 wireless aldım ve nova 7den daha rahat ve ses kalitesi daha iyi geldi bana. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Son düzenleme:
G733 ile karıştırmışım kusura bakmayın bu model gayet güzel ama 6500TL biraz fazla gibi duruyor.

Fiyatı 6500TL mi olmuş 🤐 bir yanlışlık olmasın bu arada bahsettiğim kablolu olanı, aslında onu da yazarken belirtmemişim bende de hata var düzelteyim onu.

Logitech Pro X kablolu alın ses kalitesi konusunda üzmez sizi.

HyperX Cloud 3 Wireless FPS için en iyi seçenek bence. HS80'nin mikrofonu Cloud 3 Wireless'dan daha iyi hatta Wireless kulaklıklar içinde en iyilerden. Mikrofonu daha iyi olsun diyorsanız HS80 de olabilir. Bu arada normalde kablolu versiyonlarda ses kalitesi daha iyi olması gerekirken YouTube'daki ve Reddit'teki incelemelerde Cloud 3 Wireless'ın ses kalitesinin kablolu versiyondan daha iyi olduğunu söylüyorlar. Ben de Cloud 3 Wireless kullanıyorum ve gayet memnunum.

Cloud 3 Wireless kabloludan daha mı iyi bu pek mümkün değil düşük bütçeli kulaklıklara nazaran iyi olma ihtimali var ama yüksek fiyatlılarda bu pek mümkün değil. Sesleri nasıl alıyorsun peki temizmi netmi ve ne kadar net.

Yeni konular

Geri
Yukarı