2500₺ Civarı Telefon Tavsiyesi

Bütçe
2500

YusufYavuz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2500-3000₺ arasında telefon bakıyorum bütçem maalesef maksimum bu. Önemli olan ekran ve kamera 1 yıl kasmadan idare etse yeter. İşlemci olarak çok büyük bir beklentim yok. Şu an için Oppo A73 düşünüyorum, tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.

Bütçeyi yapabilirseniz Realme 7. (3200 civarı) olmazsa A73 çok iyi olacaktır, öncelikleriniz neler peki?
Dediğim gibi ekran ve kamera. 1-2 yıl akıcı kalabilsin yeterli.
Realme 7 iyi olacaktır ek olarak A74 öneririm işlemcisi sınırda ama kamera performansı başarılı.
A74'ün kamerası dışında çok fark göremedim, o kamera için bu fiyat farkının değip değmeyeceğini kestiremedim.
Realme 7 istemiyorum. İşlemci iyi ancak dediğim gibi performans 2. veya 3. planda ekran kalitesini beğenmiyorum maalesef ancak diğer yönlerden iyi bir telefon, biliyorum.

Son düzenleme:
Dediğim gibi ekran ve kamera. 1-2 yıl akıcı kalabilsin yeterli.

A74'ün kamerası dışında çok fark göremedim, o kamera için bu fiyat farkının değip değmeyeceğini kestiremedim.
Realme 7 istemiyorum. İşlemci iyi ancak dediğim gibi performans 2. veya 3. planda ekran kalitesini beğenmiyorum maalesef ancak diğer yönlerden iyi bir telefon, biliyorum.

Realme 7 Performans'ı 2. plana atıyorsa, neden şu an Realme 7 diyorlar? (anlayan anladı) kısacası o zaman ne işe yarıyor?

Realme 7 Performans'ı 2. plana atıyorsa, neden şu an Realme 7 diyorlar? (anlayan anladı) kısacası o zaman ne işe yarıyor?
Dediğini anlamadım. Realme'nin performansına laf etmiyorum benim aradığım şey performanstan ziyade ekran ve de kamera. Benim için 2. planda olan şey performans :D Yoksa Realme 7 ekran dışında çok iyi bir telefon.

Dediğini anlamadım. Realme'nin performansına laf etmiyorum benim aradığım şey performanstan ziyade ekran ve de kamera. Benim için 2. planda olan şey performans :D yoksa Realme 7 ekran dışında çok iyi bir telefon.

Ekran'ı ve kamerası güzel olduğunu belirttim, bizim burada görevimiz en iyisini belirtmek; o yüzden siz net karar vermediğiniz sürece hep en iyiyi savunuyoruz genel olarak.

Oppo A73, eğer bütçeniz yeterse Oppo A54.
A54 özellik olarak A73'ten daha düşük gibi gözüküyor, sanırım A74 dediniz.
Ekran'ı ve kamerası güzel olduğunu belirttim, bizim burada görevimiz en iyisini belirtmek; o yüzden siz net karar vermediğiniz sürece hep en iyiyi savunuyoruz genel olarak.
90Hz ekran güzel hissetiriyor fakat AMOLED ekran dışı ekranları hemen ayırt ediyor insan AMOLED yenileme hızından önde geliyor benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı