2500 TL Civarı Telefon Tavsiyesi

lionstone19

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Çok yüksek ayarlarda oyun oynamak istemiyorum. Bana sade, hızlı bir arayüz lazım. Telefonun ömrü de uzun olmalı, en az 3 yıl sorunsuz çalışmalı. Kamerasının çok kötü olmaması yeterli.

Mate 20 Lite'la Zenfone 5 arasında kararsız kalmışken şimdi de Redmi Note 7 çıktı piyasaya. Galaxy A30 ve A50 de geçiyor aklımdan ancak Samsung'a daha önce yediğim kazıklardan dolayı güvenemiyorum. Huawei'nin ABD, Japonya gibi ülkelerde yasaklanması da aklımı karıştırıyor. Ayrıca Mate 20 Lite'ın kamerasında kumlanma sorunu olduğu söyleniyor. Hangisini almalıyım?

Garanti önemli değilse Xiaomi mi 8 Se alabilirsin ama önemli ise ve yeni bir telefon istersen a50 yi öneririm.
Mi 8 SE'nin işlemcisi Mate 20 Lite'la aynı. Onun dışında aralarında pek bir fark da göremedim. Fiyatı gereksiz pahalı bence.

Düzeltme: İşlemci aynı değilmiş :D Ama yine de garantisi olmayan bi telefona o kadar vermem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı