2500 DPI üstünde olan 400 TL'lik mouse önerisi

Bütçe
400, eğer 50 TL ile inanılmaz bir fark olacaksa 450.
Peki Katar Pro'ya 220 IPS 30G dediniz, bu değerler G300SDEN tamamen iyi mi yoksa G300s in ondan iyi olduğu noktalar var mı?
Bir de sizi yoruyorum ama birazcık açabilir misiniz acaba kullanırken göze batacak ne gibi bir fark hissedebilirim?
Bir de dediğim gibi, hani tip olarak bana daha hitap eden başka mouse var mı bu fiyatlarda, farklı seçenekler arasından tipi en hoşuma gideni almayı düşünüyorum, mesela Corsair'lerde beni en rahatsız eden olay ışıksız olması😬
G300s'in değerleri berbat, 60 IPS 20G. Bayağı fark olur Katar Pro'yu da alırsan.

Arkadaşlar en son bütün öneriler arasından bir karar verip alışverişi yapacağım, başka önerisi olan?

Alacağım mouse nin tipini beğenmem önemli benim için, ışıklı olmasını isterim şahsen

Az daha çıkarsan önerim budur.

16000 DPI, üst seviye pixart PMW3389 sensör, 400 IPS 50G.

O mouse alınmaz. Sensörü bile yok.

Bu arada bu mouse RGB imiş, tipini beğenmemiştim ama RGB olması beni mutlu etti, alabilirim belki, ama mouse ye 500 TL vereceksem şunu bilmek istiyorum, mesela G300s i alırken kaliteli olduğunu ve 3 yıl kullanacağımı düşünerek aldım, gerçekten de öyle oldu, bu mouse dayanıklılık konusunda nasıldır, en azından 3 yıl götürür mü?

G300S'in değerleri berbat, 60 IPS 20G. Bayağı fark olur Katar Pro'yu da alırsan.

G300S'in değerleri berbat, 60 IPS 20G. Bayağı fark olur Katar Pro'yu da alırsan.

Hocam bir de bir şey diyeceğim, bu Lenovo'un kendi sitesinde ben yanlış anlamadıysam 150 IPS 30G yazıyor, diğer mouseler de de optik sensör yazıyordu, bu koşulda Lenovo mouse G300sden daha iyi olmaz mı?

Arkadaşlar en son bütün öneriler arasından bir karar verip alışverişi yapacağım, başka önerisi olan?

Alacağım mouse nin tipini beğenmem önemli benim için, ışıklı olmasını isterim şahsen

Bu arada bu mouse RGB imiş, tipini beğenmemiştim ama RGB olması beni mutlu etti, alabilirim belki, ama mouse ye 500 TL vereceksem şunu bilmek istiyorum, mesela G300s i alırken kaliteli olduğunu ve 3 yıl kullanacağımı düşünerek aldım, gerçekten de öyle oldu, bu mouse dayanıklılık konusunda nasıldır, en azından 3 yıl götürür mü?

Hocam bir de bir şey diyeceğim, bu Lenovo'un kendi sitesinde ben yanlış anlamadıysam 150 IPS 30G yazıyor, diğer mouseler de de optik sensör yazıyordu, bu koşulda Lenovo mouse G300sden daha iyi olmaz mı?
@GalaxySal450

Son düzenleme:

Geri
Yukarı