2500 lira altı telefon önerileri

Bütçe
2500

black Cobra

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Anneme telefon almayı düşünüyorum da 2500 lira altı; fiyatına göre kaliteli, birkaç yıl idare edecek telefonlar önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik herkesin elinde olan bir telefon ama gerçekten müthiş bir telefon bence.
Xiaomi Redmi Note 8 Cep Telefonu
Realme de fena telefon değil. Performans olarak baya iyi. Kamerası da iyi. Baya uzun ömürlü telefon.
Realme 6 4 GB (RMX2001) Cep Telefonu
Realme de fena telefon değil. Performans olarak baya iyi. Kamerası da iyi. Baya uzun ömürlü telefon.
Realme'nin 90 Hz ekran yenileme hızı falan var. Özellikleri sitede yazıyor. Xiaomi'den çok Realme önerim.

M21 diyorum ben de. Mis gibi cihaz. M30S'in aynısı ama android 10 ile kutudan çıkıyor. IPS ekranlı cihazlara alışamadım bir türlü. Amoled can'dır.

Realme 6 ya da Samsung Galaxy M21 öneririm.

Realme'nin 90 Hz ekran yenileme hızı falan var. Özellikleri sitede yazıyor. Xiaomi'den çok Realme önerim.
Realme f/p olarak bana daha uygun gelmişti ancak marka güvenirliği açısından Xiaomi veya Samsung kadar güvenemedim nedense. Sizce kaliteli bir marka mı?

Evet güvenilir bir marka.Oppo'nun Realme adı altında ürettiği,ithalatını yaptığı,aynı arayüzü kullandığı bir marka.Aynı Xiaomi'nin POCO ya da Redmi markaları gibi.

Geri
Yukarı