2500 TL 12 Ay Taksitle Alınabilecek Sistem Önerisi

Hakkow

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Selamun Aleyküm,

Bilgisayar toplamayı ya da hazır kasa almayı düşünüyorum. Fazla bir bilgim de yok doğrusu 12 ay taksitle alabileceğim en fazla 2500 TL'lik bir bilgisayar önerir misiniz? Hazır kasa da olur. Yeni nesil oyunları 50-60 FPS'te oynayabilsem yeter. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanun gereği 12 ay taksit olmuyor maalesef. Fakat Vatan PC'den alıcaksanız kendi kartları üzerinden kredi çekip 36 aya kadar taksitli ödeye biliyorsunuz. Ben geçen günlerde ₺4.200'lik sistem topladım 12 ay taksitle ödeyeceğim tam hatırlamıyorum fakat, 1.36 civarında faiz alıyorlardı sanırım. Sisteme gelicek olursak monitörünüz var mı? 1080p mi?

Kanun gereği 12 ay taksit olmuyor maalesef. Fakat Vatan PC'den alıcaksanız kendi kartları üzerinden kredi çekip 36 aya kadar taksitli ödeye biliyorsunuz. Ben geçen günlerde ₺4.200'lik sistem topladım 12 ay taksitle ödeyeceğim tam hatırlamıyorum fakat, 1.36 civarında faiz alıyorlardı sanırım. Sisteme gelicek olursak monitörünüz var mı? 1080p mi?
Hayır yok monitorum benim için farketmiyor aylık 150-200ü geçmicek şekilde taksiti her türlü öderim üni de olunca dahada para gerekiyor o yüzden böyle bir şeye başvurdum bilgisayarım laptop ve 4 yıllık artık lowda oynamakdan ve 20-25 fpsden çok sıkıldım

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı