2500 TL 7.1 Wireless kulaklık önerisi

Bütçe
2500

Stainn

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir sistem topladım ve 7.1 Wireless kulaklık arayışındayım. Bütçem 2500 lira. Wireless ve 7.1 olması yeterli. Razer Barracuda X almayı düşünüyorum fakat 7.1 desteği var mı bilmiyorum o yüzden sormak istedim. Eğer daha iyi bir öneriniz varsa bu özelliklerde önerirseniz sevinirim.

Merhaba, ben Asus Tuf H1 wireless kullanıyorum. Sanal 7.1 destekli diye biliyorum. Oyunlarda rakibin yönünü çok rahat anlıyorum. 1500 liraya bulabilirsiniz tam fiyat performans ürünü bana göre. Şarjı 20 saati görüyor.

Kablosuz öneriniz var mıdır acaba. Kablolu kullanıyorum ve rahatlık açısından çok iyi diyemem ama ilginiz için sağ olun.

Merhaba, ben Asus Tuf H1 wireless kullanıyorum. Sanal 7.1 destekli diye biliyorum. Oyunlarda rakibin yönünü çok rahat anlıyorum. 1500 liraya bulabilirsiniz tam fiyat performans ürünü bana göre. Şarjı 20 saati görüyor.
O ürünü gördüm fakat ben 7.1 i sürücüsüz kullanabilmek istiyorum zaten 7.1 olmayan kulaklıkları windows sonic gibi uygulamalarla açabiliyosunuz fakat aynı hissiyatı vermiyo maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı