2500 TL anakart, işlemci ve ekran kartı önerisi

Öğrendiğim kadarıyla çok uyumlu parçalar ve çok iyi çalışan parçalarmış.
Hocam parça uyumundan ziyade wattmann hataları , kart kaynaklı problemler vs bunları araştırın. RX serisi almayın 5700 serisi hariç

Ben bir kaç foruma baktım bazılarıyla konuştum. Bu bilgisayarı 1-2 yıldır kullanıp hiç rahatsız olmuyorlar yani çoğu kişi beğenmiş
Kart bende de mevcut. Aldığımdan beri sorunlu. Alacaksanız Sapphire Nitro+ alın. En sorunsuzu bu. Forumda RX570 Wattmann yazmanız yeterli sadece o hatadan dolayı tonla konu var forumda. Diğerlerini saymıyorum

Kart bende de mevcut. Aldığımdan beri sorunlu. Alacaksanız Sapphire Nitro+ alın. En sorunsuzu bu. Forumda RX570 Wattmann yazmanız yeterli sadece o hatadan dolayı tonla konu var forumda. Diğerlerini saymıyorum
Ben pek rastlayamadım ama galiba nadir oluyor çünkü birkaç arkadaşımla konuştum rx570e sahip olan . Hiçbiri öyle bir hatadan bahsetmedi. Forumlarada baktım bu olayla ilgili çok az şeyler var. Yinede teşeklür ederim öneriniz için. 🤗

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı