2500 TL Bütçe İle Ofis Bilgisayarı Toplama

THIERRY HENRY

Hectopat
Yer
İstanbul / Kadıköy
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Sadece Autocad ve benzeri programlarda maksimum performans alabileceğim bir bilgisayar düşünüyorum. Hiçbir şekilde oyun oynanmayacak, kasa ve monitör mevcut. Kafamda bişeyler topladım ama önerilerinizi bekliyorum.

Bunda oyunda oynarsınız. Autocad'da kullanırsınız.
image.png

Bunda oyunda oynarsınız. Autocad'da kullanırsınız.Eki Görüntüle 113304
Bununla oyun oynanır demeyin oyun için purple serisi alınmaz ama iş ve ofis için alınır zaten arkadaşımız ofis bilgisayarı olacağını ve kesinlikle oyun oynamayacağını belirtmiş. Burada sorun şu ''Bunda oyunda oynarsınız'' cümlesi sayılamaz. Purple harddisk le oyun oynamayı dene sonra gör. Ama ofis için ideal.

Sistemi topladık. Israrla belirtmeme rağmen hala oyunda oynarsınız yazılmış. Oyun sistemim mevcut zaten. DDR4 sistem topladım. I7 Skylake 6700k ,16gb ram ,500gb Seagate Hdd , 120GB Samsung Evo 250 ekran kartı olaraksa Gt730 Asus modelini tercih ettik gayet hızlı sistem. Teşekkürler.

Sistemi topladık. Israrla belirtmeme rağmen hala oyunda oynarsınız yazılmış. Oyun sistemim mevcut zaten. DDR4 sistem topladım. I7 Skylake 6700k ,16gb ram ,500gb Seagate Hdd , 120GB Samsung Evo 250 ekran kartı olaraksa Gt730 Asus modelini tercih ettik gayet hızlı sistem. Teşekkürler.
Beğen yerine "like" butonuna tıklamanız yeterlidir. Yoksa ban yiyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı