2500 TL civarı gamebook önerisi

Açıkçası içim Msi'den yana soğutmada falan avantajda sağlıyor, ama dediğim fiyata bulmak zor gibi. i5 ve ram kapasitesi ne kadar fark ettirir bilmiyorum laptopta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Msi ge60 al, elime bu gün ulaştı makine güzel. Performansı süper, ısındığında fan hızını arttırıyorum buz gibi oluyor makine.

Bütçenize +100 TL ekleyerek GTX860M ekran ve Intel i7 işlemciye sahip bir laptopa sahip olabilirsiniz. Yok ekleyemem derseniz GTX765M ekran kartı ve i7 işlemciye sahip modeli alabilirsiniz. Veya GE60 - GE70 laptop alabilirsiniz MSI marka.

Msi Ge60 Notebook Core i7 4700Mq 2.40 Ghz-16Gb-1Tb-15.6-2Gb-W8 Notebook - Vatan Bilgisayar bu model dimi ?

Geçen haftalarda fiyatı indirimdeydi aslında ama şuan bu gözüküyor fiyat.

Bütçenize +100 TL ekleyerek GTX860M ekran ve Intel i7 işlemciye sahip bir laptopa sahip olabilirsiniz. Yok ekleyemem derseniz GTX765M ekran kartı ve i7 işlemciye sahip modeli alabilirsiniz. Veya GE60 - GE70 laptop alabilirsiniz MSI marka.

+100 TL ile alabilceğim bilgisayarın modeli yada linki var mı acaba?

Attığınız linkteki i7 versiyonuz + W8 yüklü geliyor. Geçenlerde 2900 TL civarlarına indi. Benim dediğim ürünler ise Sanalmarketim.com - Dizüstü Bilgisayarlar > Notebook > MSI > Sadece Stoktakiler > 2000-100000 TL > İşlemci Tipi:Intel Core i5 - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

+100 TL ekleyip alabileceğiniz Monster bilgisayar ise MONSTER® ABRA A5 V2.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA

850 m gerçekten dikkat çekici ama bu i5 çok birşey farkettiriyor mu bilmiyorum. Bir bilginiz varsa yardım ederseniz sevinirim, birde internet üzerinden alışveriş olması gerekiyor herhalde. Bu işlerdende pek anladığım söylenemez.

Aslında gönderdiğiniz MONSTER'da güzel, ama benim pek anlamadığım bir piyasa laptop o yüzden yabancı kalıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı