2500 TL Civarında sistem

@Silinen üye fakat o işlemciye OC yapılamıyor. 8320 ile daha fazla performans almaz mıyım? Üstelik sırf anakartı değil Ram leride arttırmam gerekecek. @GÖKALP ÇEVİK Bu kasanın tasarımını beğendim. Zalman Z3'ü de beğeniyorum fakat 650 watt 80+ bir güç kaynağı daha iyi olmaz mı?

@Silinen üye fakat o işlemciye OC yapılamıyor. 8320 ile daha fazla performans almaz mıyım? Üstelik sırf anakartı değil Ram leride arttırmam gerekecek. @GÖKALP ÇEVİK Bu kasanın tasarımını beğendim. Zalman Z3'ü de beğeniyorum fakat 650 watt 80+ bir güç kaynağı daha iyi olmaz mı?
Kasadaki tasarım hava akımını engelliyor. Vatan'a gidip baktım. Ayrıca FX serisinde FX 6300'den yukarısı bana göre israf. Yüksek enerji tüketimi ile daha fazla elektrik masrafı da artacak. i5 4460 alın ve Z97 PC Mate ileride paranız olduğunda güzel bir işlemci alıp keyfinize bakabilirsiniz. Psu'ya gelirsek 550W yeterli olacaktır ancak geleceğe yönelik olarak 650W'da alabilirsiniz.

1) 290x.
2) Yapmaz.
3) Yeterli.
4) Youtube da hyper 212 evo ile 4.5ghz çıkılmış bir video var.
5) Amd yeterli.
6) Youtube da hyper 212 evo ile 4.5ghz çıkılmış bir video var.
7) Yeterli.
Ek olarak anakart msi 970 gaming öneriyorum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı