2500 TL CSGO için PC Toplama

0 toplamayı mı düşünüyorsun yoksa 2. el mi? Ayrıca monitör, ses sistemi vs. için ayırdığın bütçe buna dahil mi? Eğer öyleyse kasa için ayrılmış kaç para kalıyor?

merhaba arkadaşlar bende konuyu açan arkadaş gibi bir sistem toplamak istiyorum aynı fikirdeyim monitor ve kasa için 2.500 lira civarı bi bütçe ayırdım iyi verim alabileceğim bi sistem önerisinde bulunursanız sevinirim sadece cs:go yu rahat bir şekilde +150-200 fps de oynayayım yeterli benim için şimdiden teşekkürler önerileriniz için .

merhaba arkadaşlar bende konuyu açan arkadaş gibi bir sistem toplamak istiyorum aynı fikirdeyim monitor ve kasa için 2.500 lira civarı bi bütçe ayırdım iyi verim alabileceğim bi sistem önerisinde bulunursanız sevinirim sadece cs:go yu rahat bir şekilde +150-200 fps de oynayayım yeterli benim için şimdiden teşekkürler önerileriniz için .
Ayrı bir konu açmanız daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı