2500 TL Gamepad önerisi

Kalemkâr

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, gamepad hiç tecrübe etmedim ve PC'de birçok oyunu oynamak için tercih edeceğim. Aynı zamanda GeForce NOW alıp bu Gamepad'in üzerine telefonu bağlayıp ev dışında da oynayabilmek istiyorum. Bu tarz bir gamepad önerebilir misiniz? Bütçeyi zorlasam diyorum. Piyasada en bilinenlerden DualShock ya da Xbox kontrolcülerinden biriyle başlasam hangisi daha kullanışlı olur acaba? Tuş yerleri bile farklı. Yoksa farklı markaların da başarılı ürünleri olur mu? Tek sefer alıp aradan çıkarmak ve oyunlarda kontrolcümde tam performans arzu ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, gamepad hiç tecrübe etmedim ve PC'de birçok oyunu oynamak için tercih edeceğim. Aynı zamanda GeForce NOW alıp bu Gamepad'in üzerine telefonu bağlayıp ev dışında da oynayabilmek istiyorum. Bu tarz bir gamepad önerebilir misiniz? Bütçeyi zorlasam diyorum. Piyasada en bilinenlerden DualShock'ya da Xbox kontrolcülerinden biriyle başlasam hangisi daha kullanışlı olur acaba? Tuş yerleri bile farklı. Yoksa farklı markaların da başarılı ürünleri olur mu? Tek sefer alıp aradan çıkarmak ve oyunlarda kontrolcümde tam performans arzu ediyorum.

Öncelikle PC de kullanacaksanız Xbox gamepadi daha uyumlu olur

Aklımda dualshock yada gamesirden birşey vardı eski bi videoda gamesir t4 pro iyi demişti ama önerileri değerlendiricem, xbox demişsiniz ama sizce neden, artısı nedir açabilirseniz sevinirim ya, bana bitane hareketli kolu aşağıda diğeri yukarıda garip olur gibi geliyo ama bilmiyorum bunlar büyük firma ürünleri illaki ergonomik kullanımı rahat falan yapmışlardır ama sizce neden gamepad

Ekliyorum bu arada önerilen kontrolcü tam 2k ya amazonda var (1680 tlye n11 de kutusu ezik garantisi ve iadesiyle de şüpheli bi üründense biraz daha verip amazonu tercih ederim). Bu 9. nesil denilen xbox'ın en güncel gamepadi mi oluyo acaba? xbaox gamepad yazınca ilk bunlar çıkıyo çünkü

Yani anladığınız üzere ufak tefek araştırmalar harici kontrolcüler hakkında hiçbir bilgi ve tecrübem yok :D kolay alışıp uzun vade sağlıklı kullanabilmeyi umuyorum alıcağım üründe

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı