2500 TL gamepad önerisi

Makaleler
1
Daha fazla  
Bütçem 2500₺. En fazla 100-200₺ arttırabilirim. Controlleri PC'de IPhone'da Huawei tablette ve Apple TV de kullanacağım. Bütçeni arttır deyip Xbox controlcüsü al demeyin gerçekten 700-800₺ arttıramam yoksa bende farkındayım onun en iyisi olduğunu. Ayrıca mümkün ise fiziksel olarak gidip alabileceğim vatan gibi yerlerden önerirseniz daha iyi olur fakat iyi ise internettende olabilir. Önerilerinizi bekliyorum, iyi günler.

Son düzenleme:
Bütçem 2500₺. En fazla 100-200₺ arttırabilirim. Controlleri PC'de IPhone'da Huawei tablette ve Apple TV de kullanacağım. Bütçeni arttır deyip Xbox controlcüsü al demeyin gerçekten 700-800₺ arttıramam yoksa bende farkındayım onun en iyisi olduğunu. Ayrıca mümkün ise fiziksel olarak gidip alabileceğim vatan gibi yerlerden önerirseniz daha iyi olur fakat iyi ise internettende olabilir. Önerilerinizi bekliyorum, iyi günler.

Xbox 9. Nesil alın

O satıcılar güvenilir mi bilmiyorum.

Amazon'da yok sanıyordum varmış şu paketi alın hocam o zaman:

İçinde 2.5 metre civarı uzunlukta USB C kablosuyla beraber geliyor. 2565 TL diyor ama sepete ekleyince her şey dahil 2450 civarına düşüyor. Amazon Germany gönderiyor. Ben 2 tane aldım geçen yıl ikisi de 3 yıl Microsoft garantili çıktı, seri nosuyla Microsoft hesabıma ekleyince. Amazon Germany'den gelenler 2 veya 3 yıl garantili çıkıyor genelde gördüğüm o.

Geri
Yukarı