2500 TL gamepad önerisi

Az önce mesaj geldi 60TL iade yaptılar. Ben 1700'e aldım 1.5 hafta önce 9. Nesil 😂

Hayırlı olsun hocam çok uyguna kapattınız. Normal de cihaz 2500, adaptör 1K'ya falan kapanırdı.

Bana da sanırım 35 TL civarı bir iade gelmişti, iadeler hemen gelmiyor bir süre sonra mesajla bilgilendiriyorlar genelde. Hayırlı olsun :)

Selam,

Cihaz elime ulaştı ilk iş olarak kablolu bağlantı yaparak güncelleme yaptım. Daha sonra içinden çıkan dağıtıcı ile kablosuz bağlantısını yaparak Forza 5 oynama başladım ve gerçekten çok iyi bir cihaz :).

@chaturanga ve @serhatcandev Sizlere tekrardan teşekkür ediyorum dediğiniz gibi paket biraz tozluydu ancak üründe hiçbir sıkıntı yok. Ek olarak gümrükten çıkış süreci biraz uzun sürdüğü için haliyle kargo da uzadı yurt dışından alacak arkadaşlar bunu göze almalı.

1698415446961.png

Cihazın seri kodunu tanıdı ancak Dağıtıcıyı ayrı olarak tanıtamadım sadece onun dışında alacak arkadaşlara ürünü öneririm. Benim için sonraki aşama şarj edilebilir pil olacak :)

Selam,

Cihaz elime ulaştı ilk iş olarak kablolu bağlantı yaparak güncelleme yaptım. Daha sonra içinden çıkan dağıtıcı ile kablosuz bağlantısını yaparak Forza 5 oynama başladım ve gerçekten çok iyi bir cihaz :).

@chaturanga ve @serhatcandev Sizlere tekrardan teşekkür ediyorum dediğiniz gibi paket biraz tozluydu ancak üründe hiçbir sıkıntı yok. Ek olarak gümrükten çıkış süreci biraz uzun sürdüğü için haliyle kargo da uzadı yurt dışından alacak arkadaşlar bunu göze almalı.

Cihazın seri kodunu tanıdı ancak Dağıtıcıyı ayrı olarak tanıtamadım sadece onun dışında alacak arkadaşlara ürünü öneririm. Benim için sonraki aşama şarj edilebilir pil olacak :)

Güle güle kullanın, pil olarak da alabilirseniz IKEA'dan Ladda 1900 veya 2450 mah lik pilleri tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Selam,

Hayırlı olsun çok mutlu oldum sizin adınıza.

Ben bu ikisini kullanıyorum. 2000 mah ancak 1500 kere şarj olma garantisi var :D

1698418866470.png

Eki Görüntüle 1992334
Böyle bir sepet yaptım almayı düşünüyorum hocam
Altta ki pil 200-300 kere falan şarj oluyor bilgin olsun. Benim attığım 1500 kere.

Ha illa onları almak istiyorsan trendyol'da 4 tane pili ve 4'lü şarj cihazı 485TL.

Altta ki pil 200-300 kere falan şarj oluyor bilgin olsun. Benim attığım 1500 kere.

Ha illa onları almak istiyorsan trendyol'da 4 tane pili ve 4'lü şarj cihazı 485TL.

Sizdeki pilin linkini paylaşabilir misiniz hocam?

Geri
Yukarı