2500 TL GTX 960 PC Toplama

Atamer Armutlu

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Technopat'ın 7 ay önce topladığı 2500 TL'lik sistemi toplamak istiyorum fakat GTX950 şu an daha pahalı olduğu için indirimde olan GTX960'ı tercih ettim ama technopatın kullandığı kasa şu an satılmıyor sistemime uygun bir kasa önerir misiniz? Topladığım sistem zaten technopatın topladığının bire bir aynısı ve şöyle bir sorun var. Aradan 7 ay geçmiş aynı fiyata daha güncel bir sistem toplayabilir miyim ? Sepetim

Öncelikle merhaba. Technopat'ın 7 ay önce topladığı 2500 TL'lik sistemi toplamak istiyorum fakat GTX950 şu an daha pahalı olduğu için indirimde olan GTX960'ı tercih ettim ama technopatın kullandığı kasa şu an satılmıyor sistemime uygun bir kasa önerir misiniz? Topladığım sistem zaten technopatın topladığının bire bir aynısı ve şöyle bir sorun var. Aradan 7 ay geçmiş aynı fiyata daha güncel bir sistem toplayabilir miyim ? Sepetim
Artık 900 serisi ekran kartı alınmaz. Bu sistem senin için daha yararlı olacaktır...

Dosya Ekleri

• böyle bir şey toplarsanız daha güncel olur...PNG
    böyle bir şey toplarsanız daha güncel olur...PNG
    99,6 KB · Görüntüleme: 149
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı