2500 TL i5 6600k Sistem Toplama

25000.png

Merhaba kardeşim. Böyle bir sistemde düşünebilirsin. Fiyat bakımından pahalı diyorsan Sapphire R9 380'de alabilirsin. Siparişi vermişsin ama yinede bir şansımı deneyim belki vazgeçersin dedim. :)

Teşekkürler yinede ama sipariş verdim.
Yukarıda yanlış resmi atmışım.
Ekran kartı 2gb gtx960 seçtim. Kasada zalman 600 w olan. Arkadaşlar bana çok yüklenmiş ama yinede sagolsunlar .i5 6600k dan i5 6500e düşürdüm.

Yüklenmemizin sebebi sizi aşağılamak, küçümsemek gibi bir durum kesinlikle değil. Biz burada kimsenin kötü sistem toplamasını istemeyiz, bu yüzden sizi uyarmak bizim görevimiz. Eğer aşağılayıcı veya küçümseyici bir üslup kullandıysak/ kullandıysam hem kendi hem diğer arkadaşlarım adına ben sizden özür dilerim. Dediğim gibi tek amacımız yardım etmek. Kasayı güzel seçmişsiniz fakat HDD 1TB ve ekran kartı R9 380 alınabilirdi.

Herşey için teşekkürler zaten sayenizde işlemciyi düşürdüm. Amd yı tercih etmememe sebebimde fazla ısınıyor diye forumda okudum. Gtx 960 a nazaran. 1tb tercih etmememde oyunu bitirip silen birisiyim. Sürekli olan 50gb bir oyun olur diye düşündüm.

Herşey için teşekkürler zaten sayenizde işlemciyi düşürdüm. Amd yı tercih etmememe sebebimde fazla ısınıyor diye forumda okudum. Gtx 960 a nazaran. 1tb tercih etmememde oyunu bitirip silen birisiyim. Sürekli olan 50gb bir oyun olur diye düşündüm.
Üstüne 20-30 TL daha katarak 1TB almak varken 500 GB almak pek mantıklı değildi hocam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı