2500 TL Intel i5 6500 GTX 750 Ti Sistem Toplama

darqles

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Ben bu yaz sonu bu sistemi almayı düşünüyorum, diyeceksiniz neden ekran kartı bu kadar düşük de işlemci, anakart bu kadar yüksek/dengesiz. Ağustos 2017 gibi 1070 almayı düşünüyorum. 750 Ti yerine daha düşük fiyatta bir kart var mı? Çünkü 1 sene için bu kadar para vermek istemiyorum. Oyunları orta ayarlarda 60 FPS'de oynasam yeterli olur benim için. Son bir sorum var 2017 yazında 1070'in fiyatı ne kadar oynar sizce?
technopat.png

Bu arada yazmayı unutmuşum fiyatı düşük tutmak için SSD koymadım, SSD olmasına gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest kasa olmamış o sisteme. Everest yerine başka kasalara bakman daha iyi olur. Everest kalitesiz bir marka. 2017 Ağustos ayına kadar daha iyi kartlar çıkar. Resimdeki sistem ileriye dönük olmuş. Ekran kartını R7 360 alabilirsin daha ucuz. 2017 de GTX 1100 serisi çıkabilir.O zamana kadar GTX 1070 fiyatı biraz düşecektir tabi dolar şuanki gibi olursa.

R7 360 ile istediğim performansı alabilir miyim? Orta ayarlarda 60 fps full HD. Kasa işini şimdilik düşünmiyeceğim alacağım zaman tekrar bakarim.

Peki daha düşük fiyatlı bi kart olduğu için r7 250x'e ne dersiniz? Şimdi bir yıl kullanacağım için çok para vermekte istemiyorum.

R7 250 de olur. Hatta R7 360 dan daha ucuz ve oda işini görür. İstersen hiç almayadabilirsin. İşlemcinin içindeki GPU ile de ağır oyun oynamam dersen tavsiye ederim. 1080p den biraz daha aşağı alırsan çözünürlüğü idare edecektir 1 sene. Technopat'ın incelediği birkaç oyunda kasmalaro luyor ama çözünürlüğü düşürünce kasacağını sanmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı