2500 TL IPS monitör önerisi

Muhtemelen bunu alacağım hocam önerileriniz için teşekkürler. Bütçe kısıtlı olmasa LG veya AOC tercih edecektim ancak kendim için almıyorum o yüzden bütçeyi aşamam. Kendimde LG kullanıyorum ve gayet memnunum.

Muhtemelen bunu alacağım hocam önerileriniz için teşekkürler. Bütçe kısıtlı olmasa LG veya AOC tercih edecektim ancak kendim için almıyorum o yüzden bütçeyi aşamam. Kendimde LG kullanıyorum ve gayet memnunum.
Bütçeyi aşamam dediğiniz modeller 100 tl daha pahalı.

Bende ghosting problemi yok, IPS glow az da olsa var ama zaten siyah ekran dışında belli olmuyor. @Barisdkmn sana tavsiyem 24G2U'yu alman, ben de kullanıyorum ve o bütçede alabileceğin en iyi monitörlerden birisidir.

Şu ufo testine bakınca bulanık görüyorum sadece, kameraya çekip kontrol edince de aynı. OverDrive'ı açınca biraz azalıyor fakat o teste göre hala bulanık gözüküyor, tabii uzun bir süre OverDrive kapalı kullandım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım, açınca da bir fark göremedim yani çok bir sıkıntı değil gibi. IPS glow da ışık süzmesiyse ona hiç rastlamadım. Gayet memnunum ben de aynı şekilde.

Bildirimlerden denk geldi konuya tekrar baktım da inşallah almışsınızdır 3800 TL olmuş ekran çok üzücü.

Bildirimlerden denk geldi konuya tekrar baktım da inşallah almışsınızdır 3800 TL olmuş ekran çok

2900e bunu almıştım hocam Amazon'dan.
Şu an benzer bir LG 5K ya satılıyor. Ayağı platik ve pivot desteği yok. Bahsettiğiniz modeli de 2400e kuzenime aldırmıştır.

Geri
Yukarı