2500 TL işlemci önerisi

Bütçe
2500 TL
Nasıl çok üstünde kalıyor? Arkadaş üç parça için toplam 9000TL bütçem var demiş. 12400F'li bir sistem daha uyguna bile geliyor, parası cebinde kalsın diye 12400F bir sistem yeterli gelir dedim.

Adam İşlemci için 2500 TL bütçem var demiş sen 3500 liralık İşlemci önerip elindeki kartı sat RX 6600 al diyorsun.

Adam İşlemci için 2500 TL bütçem var demiş sen 3500 liralık İşlemci önerip elindeki kartı sat RX 6600 al diyorsun.
Yahu güzel kardeşim benim, neden konuyu ince eleyip sık dokuyarak okumuyorsun? İlk sayfada ki mesajları düzgünce okur musun.

Arkadaşa anakart + işlemci ve RAM'ler için ne kadar bütçesinin olduğunu sordum. Sadece işlemci için değil. Ortalama 9000TL söyledi.

RX 6600 için ileride elinde olan RX 6500XT'yi satıp geçer diye söyledim. Bu üç parça için 9000TL'ye gerek yok, parası cebinde kalsın. 12400F bir sistem yeterli gelir.

Yahu güzel kardeşim benim, neden konuyu ince eleyip sık dokuyarak okumuyorsun? İlk sayfada ki mesajları düzgünce okur musun?

Arkadaşa anakart + işlemci ve RAM'ler için ne kadar bütçesinin olduğunu sordum. Sadece işlemci için değil. Ortalama 9000TL söyledi.

RX 6600 için ileride elinde olan RX 6500XT'yi satıp geçer diye söyledim. Bu üç parça için 9000TL'ye gerek yok, parası cebinde kalsın. 12400F bir sistem yeterli gelir.

Bende demek istiyorum ki bütçesine göre hareket etsin. Fazla masrafa girmenin bir mantığı yok. Sonuçta hiçbirimiz istemeyiz fazla paraya kötü sistem sahibi olmak seninde vermiş olduğun tavsiyeler doğrultusun da 9 bin TL'ye kadar bütçeyle iyi bir sistem toplanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı