Satılık 2500 TL Kasa

Teşekkür ederim kafam şu aralar çok fazla karıştı o anakartmı bu anakartmı şu işlemcimi bu işlemcimi falan filan videolar için teşekkürler hepsini izlemiştim fakat ben bir kullanan insanla soru sorarak öğrenmek istedim yardımcı oldun teşekkürler csgo 200-350 fps mutlu oldum :D neyse teşekkür ederim kafamdaki soru işaretleri gidince konu açıp mutlaka seni etiketleyeceğim sağlıcakla.

Rica ederim görüşürüz :)

Son olarak dediğim gibi seninle görüşebileceğim facebook whatsapp gibi iletişim kurabileceğim bir yer varmı gerçekten kafamda deli sorular :D
Maalesef hiç bir sosyal medya hesabı kullanmıyorum, iş yoğunluğum nedeniyle ne yazık ki whatsapp için cep numaramı vermem de mümkün değil :) Bu sitede de özel mesaj yok ancak, bir konu altında sorularına bildiğim kadarıyla cevap verebilirim. İstersen forum donanımhaberde aynı nick'e özel mesaj da atabilirsin.

Maalesef hiç bir sosyal medya hesabı kullanmıyorum, iş yoğunluğum nedeniyle ne yazık ki whatsapp için cep numaramı vermem de mümkün değil :) Bu sitede de özel mesaj yok ancak, bir konu altında sorularına bildiğim kadarıyla cevap verebilirim. İstersen forum donanımhaberde aynı nick'e özel mesaj da atabilirsin.
Teşekkürler :D

Geri
Yukarı