2500 TL klavye önerisi

Daxos

Hectopat
2500 TL civarına klavye arıyorum. Aklımda ROG STRIX Scope var, birkaç kere kullanma fırsatım oldu. Çok beğenmiştim. Bu üründen daha iyi dediğiniz ürünler var ise önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Switch olarak Cream Yellow ya da Jelly Pink seçin. Marka takıntınız varsa sıkıntı olabilir sizin için fakat Akko yurtdışı pazarında en bilinen klavye markalarından biridir. Türkiye'ye gelmemesi oldukça üzücü.

Switch olarak Cream Yellow ya da Jelly Pink seçin. Marka takıntınız varsa sıkıntı olabilir sizin için fakat Akko yurtdışı pazarında en bilinen klavye markalarından biridir. Türkiye'ye gelmemesi oldukça üzücü.
Marka takıntım normalde yoktur fakat hiç duymadığım bir firma ve böyle bir markaya 2300 tl vermek mantıklı gelmedi.

Marka takıntım normalde yoktur fakat hiç duymadığım bir firma ve böyle bir markaya 2300 TL vermek mantıklı gelmedi.
Epomaker duymadınız mı? Alt markası onun. Türkiye'de alabileceğiniz en iyi mekanik klavye Cherry MX kullanır iken bu klavye kendi ürettikleri Akko Switch'ler kullanıyor. Dünya çapında kullanılan bir marka. Cream Blue ile Tactile Switch ailesine güzel bir seçenek bırakmıştır.

Biraz araştırırsanız milyonların bu klavyenin ya da Switch'lerinin videolarını izlediğini göreceksiniz.

Epomaker duymadınız mı? Alt markası onun. Türkiye'de alabileceğiniz en iyi mekanik klavye Cherry MX kullanır iken bu klavye kendi ürettikleri Akko Switch'ler kullanıyor. Dünya çapında kullanılan bir marka. Cream Blue ile Tactile Switch ailesine güzel bir seçenek bırakmıştır.
Klavyeler hakkında aşıı bilgim yok, maalesef markayı duymadım. Artı olarak klavye hızlı elime ulaşmalı yurt dışından geleceği için zaman sıkıntısı olabilir diye düşünüyorum.

Klavyeler hakkında aşırı bilgim yok, maalesef markayı duymadım. Artı olarak klavye hızlı elime ulaşmalı yurt dışından geleceği için zaman sıkıntısı olabilir diye düşünüyorum.
7 ila 9 günde geliyor genelde. Hatta aktifse bir hocamı çağırayım. @AdaBagcibasi

Hocam biraz düşündüm. Numpadin olması bazı oyunlar için çok iyi olacaktır. Ayrıca Akko'lara biraz baktım tasarım olarak çok beğendim.
Eğer Akko alırsanız Hot-swappable yani Çalışırken Değiştirilebilir modeller alın. Eğer klavyenizde bir Switch arızası çıkarsa tak çıkar yaparak hemen değiştirebilirsiniz. Numpad istiyorsanız yanına ayrı olarak alabilirsiniz.

Geri
Yukarı