2500 TL klavye önerisi

Bütçe
2500
Öneriler için çok teşekkür ederim size sormak istediğim bir şey daha var.

ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX red Switch Türkçe RGB mekanik Gaming klavye​

Bu klavye sizce nasıl.

Fiyatının hakkını versin yeter yani öyle çok bir beklentim yok kalitesi güzel olsun yeter. Sadece sorduğum klavye için değil önerdikleriniz de böyledir değil mi?
İyi güzel de bu klavye sizin bütçenizin çok üzerinde. Ama sağlam klavyedir.

İyi güzel de bu klavye sizin bütçenizin çok üzerinde. Ama sağlam klavyedir.

ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA burada 2900. sizce alınır mı? Alınır uzun süre kullanırım kaliteli derseniz alırım direk. 2500TL idi fakat indirim bitmiş ):
Not: Siz sanırım bundan bahsediyorsunuz - ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe ROG NX Red Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

15 aralığa kadar “1212” kodu var onunla alınca 2500 civarına geliyor.

Yurt dısından almam bir tık sıkıntı ama bayağı güzelmiş öneri için teşekkür ederim daha çok suanlık bu klavyeyi düşünüyorum ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA sizce nasıl güzel klavye midir?

Son düzenleme:
ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA burada 2900. sizce alınır mı? Alınır uzun süre kullanırım kaliteli derseniz alırım direk. 2500TL idi fakat indirim bitmiş ):
Not: Siz sanırım bundan bahsediyorsunuz - ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe ROG NX Red Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Yurt dışından almam bir tık sıkıntı ama bayağı güzelmiş öneri için teşekkür ederim daha çok şu anlık bu klavyeyi düşünüyorum ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA sizce nasıl güzel klavye midir?

Hocam yurtdışından almanız niye sıkıntı? Normal Türkiye’den alır gibi alıyorsunuz geliyor. Diğer seçenekten çok daha iyi bir klavye.

Adam 2500 TL bütçe koymuş herife membran klavye öneriyonuz şaka mısınız? Akko 3098 Neon Mekanik Klavye Switch'lerinin sesi inanılmaz güzel.

Klavye güzel ben kullanıyorum da bu fiyata %96 klavye aramıyorsa alınmaz. Hot swap özelliği yok bu bütçede olması gerekirdi bence onun dışında güzel klavye tabii.

Arkadaşlar son bir sorum olacak

Bu 3 klavye arasında kaldım. En sağlam en kaliteli en uzun ömürlüsü hangisidir.

Geri
Yukarı