2500 TL klavye önerisi

Yetişmezse bunu alacağım hangi Switch'i tercih edeyim 2 seçenek var.
İndirim koduyla 2210tlye geliyor alabilirsiniz. 2 Switch sesini de internetten bakıp alın hocam 2 switch de güzel. 5087B Plus almadan önce bunu görsem bunu alırdım :D.

İndirim koduyla 2210TL'ye geliyor alabilirsiniz. 2 Switch sesini de internetten bakıp alın hocam 2 Switch de güzel. 5087b Plus almadan önce bunu görsem bunu alırdım :D.

Hocam indirim kodu nedir?

Gift Switch daha tok. Gift Switch almanı öneririm.

Reis sana bir şey soracağım eğer Ajazz alacak olursam sanırım sağdaki FN CTRL tuşları küçük eğer ki HyperX keycaps alırsam oraya takacağım tuşlar uyumlu olacak mı?

Son düzenleme:
Hocam indirim kodu nedir?

Reis sana bir şey soracağım eğer Ajazz alacak olursam sanırım sağdaki FN CTRL tuşları küçük eğer ki HyperX keycaps alırsam oraya takacağım tuşlar uyumlu olacak mı?
1711112296122.png

Ana sayfada direk önüne çıkıyor. Keycapsler hakkında bir fikrim yok.

Gift Switch daha tok. Gift Switch almanı öneririm.

Hocam gönderdim ASUS'u sizin önerilerinizle beraber
Bu 3'ünü birleştireceğim ortaya makine çıkacak umarım perşembeden önce para karta yatar yoksa işimiz Ajazz'a kalacak.

Hocam gönderdim ASUS'u sizin önerilerinizle beraber
Bu 3'ünü birleştireceğim ortaya makine çıkacak umarım perşembeden önce para karta yatar yoksa işimiz Ajazz'a kalacak.

İyi yapmışsınız. Bu üçlü iyidir. Perşembe gününe kadar gelir bence. İnşallah.

İyi yapmışsınız. Bu üçlü iyidir. Perşembe gününe kadar gelir bence. İnşallah.

İnşallah. Hocam hakkınızı helal edin sizi çok yordum yardımların için çok teşekkürler eğer bir sorun olursa senin için sıkıntı değilse tekrar bu konu üzerinden seninle iletişime geçebilir miyim?

İnşallah. Hocam hakkınızı helal edin sizi çok yordum yardımların için çok teşekkürler eğer bir sorun olursa senin için sıkıntı değilse tekrar bu konu üzerinden seninle iletişime geçebilir miyim?

Sorun değil hocam helal olsun. Bende zaman geçiyorum iftara kadar. :D İstediğiniz zaman sorabilirsiniz. Hatta klavyenin sesinin daha çok toklaşması için 1-2 modlama yaparsanız daha iyi olacaktır.

Sorun değil hocam helal olsun. Bende zaman geçiyorum iftara kadar. :D istediğiniz zaman sorabilirsiniz. Hatta klavyenin sesinin daha çok toklaşması için 1-2 modlama yaparsanız daha iyi olacaktır.

Tamamdır hocam.

Geri
Yukarı