2500 TL klavye önerisi

Hocam gece yazarken o RGB'yi geçirsin tuşları göreyim hangisinin ne oldugunu eğer şuankinde geceleri gözüküyorsa RGB'den tuşlar gerek yok ama sanırım gözükmüyor.

AK820 alınca 400 TL gibi bir bütçeniz kalıyor. 400 TL'ye adam akıllı keycaps yok ama bunu önerebilirim. Amazon.com.tr

Hocam gece yazarken o RGB'yi geçirsin tuşları göreyim hangisinin ne oldugunu eğer şuankinde geceleri gözüküyorsa RGB'den tuşlar gerek yok ama sanırım gözükmüyor.

Hocam sizdemi Ajazz öneriyorsunuz?

Benim size önerim eğer %65 klavye sorun olmazsa gmk67 toplamanız.

AK820 alınca 400 TL gibi bir bütçeniz kalıyor. 400 TL'ye adamakıllı keycaps yok ama bunu önerebilirim. Amazon.com.tr

Benim size önerim eğer %65 klavye sorun olmazsa gmk67 toplamanız.

Olabilir bütçeyi aşmadığı sürece sorun yaratmaz.

Siyah olursa daha iyi olur.

Hocam gmk67 AK820'den kat kat daha iyi olacaktır.
Öncelikle AliExpress üzerinden gmk67 alıyorsunuz. 24AN03 indirimiyle 1.360 TL oluyor. 39.1AU $ 71% OFF|Hot Swappable Mechanical Keyboard Gasket Bluetooth 2.4g Rgb Backlit Gasket Structure Keyboard 3 Mode Customized Keyboard - Mice & Keyboards Accessories - AliExpress
Switch olarak ktt kang Switch var fakat orijinal mi bilmiyorum. Sarı sitede orijinal Gateron milky yellow Switch'ler var. Pazarlık edip 400 yaptırırsanız çok çok iyi olur. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-gateron-milky-yellow-switch-1158484219/detay Keycaps olarak da üstte attığım HyperX alabilirsiniz.

Eğer dediğimi yaparsanız 2.200 TL civarı tutuyor. En azından taktığınız ürünleri biliyorsunuz. AK820 incelemesi pek olmayan bir klavye.

Hocam gmk67 AK820'den kat kat daha iyi olacaktır.
Öncelikle AliExpress üzerinden gmk67 alıyorsunuz. 24AN03 indirimiyle 1.360 TL oluyor. 39.1AU $ 71% OFF|Hot Swappable Mechanical Keyboard Gasket Bluetooth 2.4g Rgb Backlit Gasket Structure Keyboard 3 Mode Customized Keyboard - Mice & Keyboards Accessories - AliExpress
Switch olarak ktt kang Switch var fakat orijinal mi bilmiyorum. Sarı sitede orijinal Gateron milky yellow Switch'ler var. Pazarlık edip 400 yaptırırsanız çok çok iyi olur. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-gateron-milky-yellow-switch-1158484219/detay keycaps olarak da üstte attığım HyperX alabilirsiniz.

Eğer dediğimi yaparsanız 2.200 TL civarı tutuyor. En azından taktığınız ürünleri biliyorsunuz. AK820 incelemesi pek olmayan bir klavye.

Hocam 2. el sıkıntı olabilir diye korkuyorum AK820 gibi fakat ondan daha iyi bütçede çok oynatmayan bildiğiniz bir klavye var mı attıklarınız çok mantıklı fakat 2. ele girişmekte hiç istemiyorum.

TKL zorunluysa gmk67 bir üst modeli GMK87 alabilirsiniz. 24AN04 indirimyle 1640 TL oluyor. Bir de üsttte dediklerimi takarsınız. Eğer böyle yaparsanızda 2.500 TL oluyor.

Hocam 2. el sıkıntı olabilir diye korkuyorum AK820 gibi fakat ondan daha iyi bütçede çok oynatmayan bildiğiniz bir klavye var mı attıklarınız çok mantıklı fakat 2. ele girişmekte hiç istemiyorum.

O zaman bu attığım Switch'ten 70 tane seçip alın. 0.74AU $ 94% OFF|KTT Kang beyaz V3 anahtarları mekanik klavye aksesuarları anahtarı 3Pin özel kiraz RGB SMD oyun MX anahtarı ile uyumlu| | - AliExpress

İnanın bana 2.500 TL'ye 3-4.000 TL'lik klavye almış gibi olacaksınız.

Hocam bence benim dediğim gibi toplamak daha mantıklı ama siz uğraşmak istemiyorsanız 5075s var. Gerek Switch'i gerek kasası her şeyiyle kaliteli. Fakat keycapsler ışık geçirmiyor. Çok sorun olacağını sanmıyorum ben. RGB açarsanızda gözükür tuşlar. Amazon.com.tr

5075s tek sıkıntısı soketleri kalitesizmiş diyorlar. Bilmiyorum o konu hakkında.

TKL zorunluysa gmk67 bir üst modeli GMK87 alabilirsiniz. 24AN04 indirimyle 1640 TL oluyor. Bir de üsttte dediklerimi takarsınız. Eğer böyle yaparsanızda 2.500 TL oluyor.

O zaman bu attığım Switch'ten 70 tane seçip alın. 0.74AU $ 94% OFF|KTT Kang beyaz V3 anahtarları mekanik klavye aksesuarları anahtarı 3Pin özel kiraz RGB SMD oyun MX anahtarı ile uyumlu| | - AliExpress

İnanın bana 2.500 TL'ye 3-4.000 TL'lik klavye almış gibi olacaksınız.

Hocam bence benim dediğim gibi toplamak daha mantıklı ama siz uğraşmak istemiyorsanız 5075s var. Gerek Switch'i gerek kasası her şeyiyle kaliteli. Fakat keycapsler ışık geçirmiyor. Çok sorun olacağını sanmıyorum ben. RGB açarsanızda gözükür tuşlar. Amazon.com.tr

Hocam bu ve bu ve attığınız keycaps dogru muyum?

Geri
Yukarı