2500 TL klavye önerisi

GMK87 var hocam TKL. O tahmini gelme süresi. Genellikle 10-14 günde geliyor. 1-5 Nisan gibi elinizde olur.

Sağ olun hocam yardımınız için dediğiniz gibi yapacağım sanırım artık şu lanet bobin sesi çıkaran ASUS ROG scope Deluxe'tan kurtulma vakti geldi.

Sağ olun hocam yardımınız için dediğiniz gibi yapacağım sanırım artık şu lanet bobin sesi çıkaran ASUS ROG scope Deluxe'tan kurtulma vakti geldi.

Emin olun kat kat daha iyi olacak böyle. Bende gmk67 topluyorum şu an. Akko cream yellow Pro kullanıyorum. O Switch biraz pahalı. KTT kangda iyidir fakat Gateron milky yellow daha iyi. 2. elde sorun olmaz bence. Sorun çıkarsa Param Güvende ile iade edebiliyorsunuz.

Emin olun kat kat daha iyi olacak böyle. Bende gmk67 topluyorum şu an. Akko cream yellow Pro kullanıyorum. O Switch biraz pahalı. Ktt kangda iyidir fakat Gateron milky yellow daha iyi. 2. elde sorun olmaz bence. Sorun çıkarsa Param Güvende ile iade edebiliyorsunuz.

Hocam kullanılmış 1.5 ay ondan korkuyorum sizce ne yapayım.

Emin olun kat kat daha iyi olacak böyle. Bende gmk67 topluyorum şu an. Akko cream yellow Pro kullanıyorum. O Switch biraz pahalı. Ktt kangda iyidir fakat Gateron milky yellow daha iyi. 2. elde sorun olmaz bence. Sorun çıkarsa Param Güvende ile iade edebiliyorsunuz.

Hocam yay sesi ve o beni bıktıran yay sesi çıkmıyorsa sorun yok 2 seçenek içinde.

Kasa ile keycapsler gelince en son Switch'i alın. Bakın test edin. Eğer bir sorun çıkarsa koşulsuz şartsız iade edebiliyorsunuz. Switch'i aldığınız zaman bana da yazarsanız yardımcı olurum.

Hocam nasıl test edeceğimki Switch yokken.

Hocam Gateron milky yellow Pro da 400TL gibi bir fiyata geliyor. Ktt kang white ile arasında 50TL gibi bir fark var alternatif olabilir. Yüksek ihtimalle klon ama ktt kang white da klon sizin tercihiniz çoğu kişi pek fark yok diyor orijinaliyle bende dün sipariş verdim gmk67 topluyorum.
68,49TL 89%OFF | Gateron sütlü Pro anahtarları sütlü sarı Pro kırmızı lineer ön Lubed anahtarı SMD RGB Mx kök anahtarı mekanik klavye 5pin POM için

Hocam Gateron milky yellow Pro da 400TL gibi bir fiyata geliyor. Ktt kang white ile arasında 50TL gibi bir fark var alternatif olabilir. Yüksek ihtimalle klon ama ktt kang white da klon sizin tercihiniz çoğu kişi pek fark yok diyor orijinaliyle bende dün sipariş verdim gmk67 topluyorum.
68,49TL 89%OFF | Gateron sütlü Pro anahtarları sütlü sarı Pro kırmızı lineer ön Lubed anahtarı SMD RGB Mx kök anahtarı mekanik klavye 5pin POM için
Fark etmedim indirimi. Yorumlar kaliteli diyor. Orjinal değil fakat. Bence sarı sitede denemekte fayda var. @Tayfun Bora

Geri
Yukarı