2500 TL klavye önerisi

Hocam Switch'leri takmak için öncelikle ne yapacağım adım adım yazabilir misiniz?

Hocam bir de keycaps olarak bunları (yeşil olan) takacağım sizce olur mu kasa olarak siyah olan kasayı alacağım uyumlu olur mu güzel durur mu? Yoksa sizin attığınızı mı alayım.

Hocam ben size video atarım öyle daha iyi anlaşılır. Attığınız keycaps güzel değil hocam tok sesi alamazsınız. Bu keycaps daha gğzel bende bu keycapsi aldım. 9.29AU $ 59% OFF|Mekanik klavye Minimalist Keycap siyah beyaz japon kiraz profili GH60 GK61X GK64X GK68 96 980 104 108| | - AliExpress

Hocam Switch'leri takmak için öncelikle ne yapacağım adım adım yazabilir misiniz?

Hocam bir de keycaps olarak bunları (yeşil olan) takacağım sizce olur mu kasa olarak siyah olan kasayı alacağım uyumlu olur mu güzel durur mu? Yoksa sizin attığınızı mı alayım.

Ben siyah kasa alıp beyaz keycaps aldım öyle daha güzel duruyor. Full beyaz olunca sırıtıyor bence.

Tamamdır salı ya da çarşamba bunu sipariş geçerim klayveyide pazartesi ya da salı.

Hepsini aynı anda farklı farklı hesaplardan alın. Hepside aynı anda gelsin.

Ben siyah kasa alıp beyaz keycaps aldım öyle daha güzel duruyor. Full beyaz olunca sırıtıyor bence.

Bende öyle yapacağım tek sorun şimdi şu Switch takması onu da öğrenirsem tadından yenmez.

Hepsini aynı anda farklı farklı hesaplardan alın. Hepside aynı anda gelsin.

3 hesap aynı T.C. Aynı adres isim sorun olmaz değil mi?
Şansıma indirim kodları da gitmiş.

T.C. İle telefon sorun olmazda adresi mesela birinde toprak mAh. Diğerinde toprak mahallesi yap.

Tamamdır hocam sizde parçalar ortalama kaç günde geldi ve Türkiye'de hangi kargo firmasıyla geldi.

Tamamdır hocam sizde parçalar ortalama kaç günde geldi ve Türkiye'de hangi kargo firmasıyla geldi.

Yurt içinde PTT Kargo getiriyor. Normalde Türkiye'ye 5-6 günde geliyor ama PTT eve getirene kadar 6-7 gün geçiyor. Genellikle 10-14 günde elinde oluyor. Hangi şehşrde yaşıyordun?

Yurt içinde PTT Kargo getiriyor. Normalde Türkiye'ye 5-6 günde geliyor ama PTT eve getirene kadar 6-7 gün geçiyor. Genellikle 10-14 günde elinde oluyor. Hangi şehşrde yaşıyordun?

İstanbul Avrupa yakası.

Hmm o zaman daha erkende gelebilir. 8-12 gün arası gelir çünkü İstanbul'da gümrükten geçiyor.

Hocam tüm parçalar elime ulaştığında size buradan mı dönüş yapayım yoksa Discord tarzı bir uygulama kullanıyorsanız oradanda yazabilirim cidden yardımınıza ihtiyacım var çünkü klavye geldiğinde tek başıma asla yapamayacağım bir iş.

Geri
Yukarı