2500 TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan soniq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 380
Yine tuşlara random basılarak ortaya çıkmış markalar dünyanın en iyisiymiş gibi önerilmiş. Şahsen Ajazz marka klavye kullanıyorum ve keycaps kalitesi olarak rezalet. Aynı şekilde kullanan bazı insanlarda da çift tıklama sorunu var.
Marka değil model önemli tabii ama gidip de şu markaları kusursuzmuş gibi önermeniz komik. Garanti istesen karşına çıkacak birisi yok, sadece rastgele isim ve switch seslerinden ibaretler.
Asus ekipman önerilmiyor kısmına ayrı patladım yalan yok.
2500 bütçeyle alıyorsunuz bu klavyeleri. Gidipte trendyoldan T60 almıyorsunuz. Karşına çıkacak birisi yok diyorsun da, Epomaker daha geçen gün Türkiyeyi kapsamıyor fakat Dünya'da 24 ülkeye 15-30 gün içinde koşulsuz iade sağlamaya başladı ve kargo ücretini de alıcı karşılamıyor iade ederken Epomaker karşılıyor. Bu daha da gelişecek ilerde Türkiye'yi de katacaklardır buna eminim.
Yani düşündüğün gibi üstüne marka basıp göndermiyorlar bu klavyeleri. Dünyada neredeyse her yere gönderim sağlıyorlar.

Yine tuşlara random basılarak ortaya çıkmış markalar dünyanın en iyisiymiş gibi önerilmiş. Şahsen Ajazz marka klavye kullanıyorum ve keycaps kalitesi olarak rezalet. Aynı şekilde kullanan bazı insanlarda da çift tıklama sorunu var.
Marka değil model önemli tabii ama gidip de şu markaları kusursuzmuş gibi önermeniz komik. Garanti istesen karşına çıkacak birisi yok, sadece rastgele isim ve switch seslerinden ibaretler.
Asus ekipman önerilmiyor kısmına ayrı patladım yalan yok.
Fikrine saygı duyuyorum fakat katılmıyorum. Bu bahsettiğiniz ürünü beğenip beğenmeme olayı kişiden kişiye değişir diyebilirim. Ben AK820PRO aldım ve ürünü gayet beğendim. İllaki markanın kötü ürünleri vardır orasını değişir. Ben bu ürünü toplam 2 kere satın aldım 1. aldığımda ürünle alakalı sorunlar yaşadım ve iade ettim. Ben ürünü iade ederken herhangi bir ekstra kargo ücreti ödemedim ve para hesabıma çok hızlı bir şekilde geri yattı.

İşi klavye yapmak olan markalara bakın. Bilindik markalar balon fiyat çekiyor.
İlla bilindik marka alacaksanız %50'ye yakın indirim olmadığı sürece almayın. Tabi bu dediğim fiyat yurtdışı fiyatına göre %50. Yoksa Türkiye'de indirim yaptık diye fiyatını 2 katı yazıp sonra %50 diyen yerlerde var 🤭

İlla bilindik marka alacaksanız %50'ye yakın indirim olmadığı sürece almayın. Tabi bu dediğim fiyat yurtdışı fiyatına göre %50. Yoksa Türkiye'de indirim yaptık diye fiyatını 2 katı yazıp sonra %50 diyen yerlerde var 🤭
Nedense bizim ülkede dediğiniz indirim muhabbeti çok yapılıyor. Yurt dışında böyle yapan çok mu bilemem.

İlla bilindik marka alacaksanız %50'ye yakın indirim olmadığı sürece almayın. Tabii bu dediğim fiyat yurt dışı fiyatına göre %50. yoksa Türkiye'de indirim yaptık diye fiyatını 2 katı yazıp sonra %50 diyen yerlerde var 🤭

Hocam sizce fiyat iyi mi kötü mü?

Geri
Yukarı