2500 TL Knight Online için sistem toplama

Arkadaşlar sistemi bu şekil almaya karar verdim. Elimde Zalman ZM400-LE 12V kanalından net 300W veriyor. Bu PSU kullanmak istiyorum. Bileşenler de bir problem ve ya uyumsuzluk var mıdır? Ya da PSU yetmez ise Silverstone 500W 80+ PSU alacağım.
1562152361812_Screenshot_20190703-141224.jpeg

Knight online için bu kadar abartmaya gerek yok ama bakıldığı zaman gereklide bi yandan topladığın sistem yeter de artar sana dostum.

Donma var, kasıyor oyun. 1 saniye takılıyor bir bakıyorum ölmüşüm. Bu şekilde hiçbir oyundan tat da alınmıyor ve temizlememe rağmen çok gürültülü çalışıyor. Hani bir tabir vardır ; Kurbağaya taş atmak. Bilgisayarı kapatınca aynı öyle oluyor. Sessiz bir sistem kurmak istiyorum arkadaşlar. Elimde olan para bu üstüne çıksam çıksam 300 lira daha ekleyebilirim. Ekran kartını 20 gün sonrada alsam olur, diğer bileşenleri en azından alıp aradan çıkarmak istiyorum. Ama hala bir sonuca varamadım.

Donma var, kasıyor oyun. 1 saniye takılıyor bir bakıyorum ölmüşüm. Bu şekilde hiçbir oyundan tat da alınmıyor ve temizlememe rağmen çok gürültülü çalışıyor. Hani bir tabir vardır ; Kurbağaya taş atmak. Bilgisayarı kapatınca aynı öyle oluyor. Sessiz bir sistem kurmak istiyorum arkadaşlar. Elimde olan para bu üstüne çıksam çıksam 300 lira daha ekleyebilirim. Ekran kartını 20 gün sonrada alsam olur, diğer bileşenleri en azından alıp aradan çıkarmak istiyorum. Ama hala bir sonuca varamadım.

Attığım sistemi alabilirsin. Bütçeni artırıp işlemciyi 2500x, ssd ise 480gb yapıp almanı öneriyorum. Bu sistem seni uzun süre götürür.

Hocam inceledim yalnız intel tabanlı sistemin verimli olacağını söylüyor arkadaşlar forumda. 5000TL ye AMD sistem toplayıp oyunda beklenileni alamayan arkadaşlar var. Pişman olmak istemiyorum. Attığınız sistem yoksa beni uzun yıllar idare edecek bir sistem.
Attığım sistemi alabilirsin. Bütçeni artırıp işlemciyi 2500x, ssd ise 480gb yapıp almanı öneriyorum. Bu sistem seni uzun süre götürür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı