2500 TL limitim var hangi kulaklığı almalıyım?

Bütçe
2500

MoRPy

Femtopat
Daha fazla  
2500 TL limitim var ve güzel kaliteli iyi ses kasabileceğim bir oyuncu kulaklığı arıyorum RGB'ye çok fazla önem vermiyorum mikrofon olsun kulak üstü kulakık tercihimdir ve Bluetooth olursa iyi olur ama kablolu da okeyim.

Son düzenleme:
2500 TL limitim var ve güzel kaliteli iyi ses kalabileceğim kulaklık arıyorum RGB'ye çok fazla önem vermiyorum mikrofon olsun kulak üstü kulakık tercihimdir ve Bluetooth olursa iyi olur ama kablolu da okeyim.

Oyuncu kulaklıkları ile müzik kulaklıklarının kullanımı farklıdır. İkisi aynı anda olması çok zordur, ancak Sennheiser'in oyuncu kulaklıkları gibi şeyler bu özelliğe sahip olabilir. Siz oyuncu kulaklığımı arıyorsunuz müzik kulaklığı mı?

Oyuncu kulaklıkları ile müzik kulaklıklarının kullanımı farklıdır. İkisi aynı anda olması çok zordur, ancak Sennheiser'in oyuncu kulaklıkları gibi şeyler bu özelliğe sahip olabilir. Siz oyuncu kulaklığımı arıyorsunuz müzik kulaklığı mı?

Oyuncu kulaklığı

Hocam ben bunu düşünüyordum G435 alacaktım mikrofon testi aşırı kötüydü. Mikrofon içinde olduğu için kötü geliyor ses.

Her iç mikrofonlu kulaklıkta ses kalitesi kötü değil, ürün kaynaklıdır genelleme yapmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3:07 açın. Fiyatına göre mikrofonu kötü. Genelleme falan yapmadım.

Bende Arctis 1 Wirelees var 1900TL. Bundan daha iyi mikrofonu var. Discord sertifikalı. Diğer attığınız kulaklıktan iyi mi bilmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı