2500 TL masaüstü oyuncu bilgisayarı

Bütçe
2500
Arkadaşlar nedir bu "Çay kahve? Ketçap Mayonez" konusu ayıp yahu adam öneri istiyor. Ha şöyle deseniz -Kardeşim o bütçe ile isteklerini karşılayacak bir sistem toplamak zor ama imkansız değil oyun performansından taviz vermeden yine de birkaç parçayı değiştirmeyi düşünebilirsin. Demek bu kadar zor olmamalı...

Sonuna ironi işareti koydum yani ciddi değilim herkes yaptığı için bende yazdım amacım eleştirmek değil sistem de önerdim ancak sesn şu an duyar kasıyorsun.

Sonuna ironi işareti koydum yani ciddi değilim herkes yaptığı için bende yazdım amacım eleştirmek değil sistem de önerdim ancak sesn şu an duyar kasıyorsun.
Duyar vs kastığım yok ve benim mesajımdaki alıntıya bakarsan oradaki sonradan koyduğun (!) yok. Sanırım sonradan düzenledin mesajını ?

Maalesef 2500'e şuan ki şartlarda harici ekran kartı alabilmen zor. Ama neyse ki AMD Ryzen serisindeki Dahili grafik motorları ortalamanın üstünde bile. bana göre sonrdan bütçeni büyütüp alman daha iyi. bulduğum sistem ise:Bu

Maalesef 2500'e şu anki şartlarda harici ekran kartı alabilmen zor. Ama neyse ki AMD Ryzen serisindeki Dahili grafik motorları ortalamanın üstünde bile. Bana göre sonrdan bütçeni büyütüp alman daha iyi. Bulduğum sistem ise:Bu

2800 lira olmasında rağmen benim attığım sistemden daha kötü bir sistem.
Her neyse hemfikiriz sonuç olarak seni alıntılamış olsam da diğer yapan arkadaşlar içinde geçerli.

Eğer arkadaş piyasayı bilmiyorsa suçlu biziz kabul ediyorum ancak bilidği halde bunu yazıyorsa biz haklıyız zaten 2500 liraya video çekmeyi geçtim CS:GO, Valorant, ETS 2 gibi oyunları oynarsınız ancak.

2800 lira olmasında rağmen benim attığım sistemden daha kötü bir sistem.

Eğer arkadaş piyasayı bilmiyorsa suçlu biziz kabul ediyorum ancak bilidği halde bunu yazıyorsa biz haklıyız zaten 2500 liraya video çekmeyi geçtim CS:GO, Valorant, ETS 2 gibi oyunları oynarsınız ancak.

R3 2200G Low ayarlarda 70 FPS GTA açar hocam yani sizin attığınız sistem

Yeni konular

Geri
Yukarı