2500 TL Monitörlü Sistem Tavsiyesi

CoLdWin

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Şimdi şunu belirtmek isterim normalde benim bütçem 3.500 TL idi ama eve televizyon aldım ve bu yüzden bütçemi baya düşürmek zorunda kaldım. Bana 2.500 TL monitörlü bir sistem tavsiyesi lazım. Evde monitörüm var fakat HDMI ve DVI girişleri yok sadece VGA girişi bulunmakta. Tavsiyelerinizi almadan önce şunu sormak istiyorum. VGA'yı dönüştürücü ile bir müddet kullanırsam herhangi bir problem teşkil eder mi ? Görüntüde bozukluk dalgalanma yani oyun oynarken dikkat dağıtacak herhangi bir şey ile karşılaşır mıyım ? Bilgisayarı oyun için topluyorum. Tek istediğim sadece ekran kartımın 4 GB RAM olması çünkü ileride bazı parçaları değiştirmeyi düşünüyorum. Monitörlü bir sisteme SSD eklemek zor 2.500 TL'yi aşan bir fiyat çıkıyor kredi kartımın limiti ne yazık ki 2.600 kargosu falan derken 2.700 TL'yi buluyor bu yüzden size de danışmak istedim. Kartım bugün yarın gelecek geldiği gibi siparişi vereceğim. Şimdiden tavsiye ve destekleriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 6-7 aydır dönüştürücü vasıtasıyla kullanıyorum ekran kartımı herhangi bir problem ile karşılaşmadım hocam. Bu bütçeye monitörü dahil etmeyelim çekinceniz bu yöndeyse eğer. Alternatif.
upload_2016-3-17_12-52-22.png

Bende 6-7 aydır dönüştürücü vasıtasıyla kullanıyorum ekran kartımı herhangi bir problem ile karşılaşmadım hocam. Bu bütçeye monitörü dahil etmeyelim çekinceniz bu yöndeyse eğer. Alternatif.
Eki Görüntüle 148666
Hocam güzel sistem.
Ekran kartını MSI R9 380 4G yapıp
işlemciyi i5 6500 yada 6400 yapabilirsiniz. Ben şahsen i5 alırdım :D

Hocam güzel sistem.
Ekran kartını MSI R9 380 4G yapıp
işlemciyi i5 6500 yada 6400 yapabilirsiniz. Ben şahsen i5 alırdım :D
Aralarında o kadar fiyat farkı yok kardeşim. Msi r9 380 4g ile R9 380x arasında 60 lira gibi bir fiyat farkı var. Performans olarak çok fark olmaz zaten işlemciler arasında.

Bu sistemden çok daha performans alırsınız, bu sistemi tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• upload_2016-3-17_21-34-14.png
    upload_2016-3-17_21-34-14.png
    68,2 KB · Görüntüleme: 416
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı