2500 TL R9 380 vs GTX 960 Sistem Toplama

Egemen kurt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu 2 sistemden hangisini almamı önerirsiniz? Bütçem 2500-2550 TL arasında. Vatan'dan toplayacağım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
gtx 960.png

r9 380.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu 2 sistemden hangisini almamı önerirsiniz? Bütçem 2500-2550 TL arasında. Vatan'dan toplayacağım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Eki Görüntüle 158106
Eki Görüntüle 158107
Hocam kesinlikle AMD R9 380'li sistemi tercih edin. Vatandan toplamak zorunda değilseniz Sinerji.gen.tr'den toplayabilirsiniz. Yaptığınız kar ile işlemciyi İ5 6400 olarak değiştirirsiniz

1 haftadır r9 380 ile problem yaşıyorum. GPU kullanımı çok düşük. Eğer nvidia olsaydı bu problemi o yazılımlarla çözebilirdim. Bende almadan önce hakkımı yazılımı boşverip performansdan yana kullandım. Sen sen ol Amd kart alırken dikkatli ol.

1 haftadır r9 380 ile problem yaşıyorum. GPU kullanımı çok düşük. Eğer nvidia olsaydı bu problemi o yazılımlarla çözebilirdim. Bende almadan önce hakkımı yazılımı boşverip performansdan yana kullandım. Sen sen ol Amd kart alırken dikkatli ol.
Bende r9 380 ekran kartıyla bir sistem düşünüyordum şimdi içime bir kurt düştü çünkü r9 380 ekran kartıyla ilgili çok problem okudum bu forumda ne yapacağım bilmiyorum biraz daha az fps alarak gtx 960 mı almak mantıklı düşüneceğim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı