~2500 TL SFF Sistem Tavsiyesi

Shappy

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 2500 TL bakiyeyle bir mini oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Sitenin Sistem Önerileri bölümündeki SFF kasayı gördüm fakat arkadaşım bana o sistemdeki fanın kasaya uymayacağını falan söyledi. Ben de alternatif bir sistem arıyorum. Acaba öneride bulunabilir misiniz?

Geçmişte kaldı onlar ATI AMD ısınır yanar patlar dandik falan filan. AMD R9 285 F/P ürünüdür. Nvidia tarafında alternatifi yok.

Hm, anladım. Teşekkür ederim yorumunuz için. Son olarak Micro ATX ile Mini ITX anakartları arasında çok bir fark var mıdır?

Tek fark boyutu ve genişletme yuvalarının olmaması. Ekran Kartı harici bir şey takmayacak sanız ITX kasa toplayabilirsiniz. Kasa boyutunda ciddi bir fark oluyor.

Tek fark boyutu ve genişletme yuvalarının olmaması. Ekran Kartı harici bir şey takmayacak sanız ITX kasa toplayabilirsiniz. Kasa boyutunda ciddi bir fark oluyor.
Kesinlikle boyutta çok büyük bir fark oluyor. Özellikle ben oradan oraya götüreceğim için bilgisayarı boyut benim için çok önemli. Fakat anakart konusunda pek alternatif bulamadım o yüzden şüpheye düşüyorum açıkçası.

Kesinlikle boyutta çok büyük bir fark oluyor. Özellikle ben oradan oraya götüreceğim için bilgisayarı boyut benim için çok önemli. Fakat anakart konusunda pek alternatif bulamadım o yüzden şüpheye düşüyorum açıkçası.

Alternatife gerek yok gayet kaliteli bir anakart o illa alternatif istiyorsan bu da var www.vatanbilgisayar.com: Asus H81i-Plus İntel H81 Soket 1150 Ddr3 1600Mhz Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar Kasa olarak bunuda alabilirsin. www.vatanbilgisayar.com: THERMALTAKE CORE V1 Mini-ITX TOWER SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar

Tavsiyen için çok teşekkür ederim. Yazdım bir kenara onu da :) Son olarak sitede önerdikleri www.vatanbilgisayar.com: Z97I GAMING AC Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3300MHz(O.C.) HDMI&DP Anakart - Vatan Bilgisayar şu anakart hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim? Arada neredeyse 400 TL fark var. Bu farka değer mi? Gaming olması çok şey değiştirir mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı