2500 TL sistem toplama

Bütçe
2500
Arkadaşlar 2500 TL bütçem var güncel oyunları en az 50-60 FPS oynayabileceğim bir PC istiyorum kendimce küçük çaplı yayınlar yapmayı da düşünüyorum. Ekran kartı olarak 2. el GTX 750 Ti veya RX470 RAM olarak da MediaMarkt'a 269 TL XPG 8 GB RAM düşünüyorum. İşlemci anakart PSU kasa önerilerinizi bekliyorum. Tam bir fiyat performans ürünü istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu bilgisayarı Ryzen 5 2400G ile al. Para biriktirip bir ekran kartı alana kadar seni idare eder. Lakin diyorsan yok ekran kartı olsun o zaman ikinci el bakalım. Ben güncel olsun diye dedim. Bir de bütçen varsa PSU'yu Cougar 600W yap. Hiper, Rampage, Frisby, Hadron gibi markalar biraz saatli bomba gibi illa patlayacak yanacak diye bir şey yok ama risk var yani.

Arkadaşlar 2500 TL bütçem var güncel oyunları en az 50-60 FPS oynayabileceğim bir PC istiyorum kendimce küçük çaplı yayınlar yapmayı da düşünüyorum. Ekran kartı olarak 2. el GTX 750 Ti veya RX470 RAM olarak da MediaMarkt'a 269 TL XPG 8 GB RAM düşünüyorum. İşlemci anakart PSU kasa önerilerinizi bekliyorum. Tam bir fiyat performans ürünü istiyorum.
B450 S2H anakart ve R3 1200AF işlemci alabilirsin. B450 anakart önerme sebebim işlemcinin stok soğutucu ile kolayca 4.0GHz gibi değerlere OC olabilmesi.

Kasanın görünüşü pek önemli değilse de F/P olarak bu kasa ve PSU modelini önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı